Trwa ładowanie...
bryan singer
25-04-2014 02:33

Bryan Singer wycofuje się z promocji "X-Menów"

Bryan Singer wycofuje się z promocji "X-Menów"Źródło: AFP
d3wsw1f
d3wsw1f

Bryan Singer postanowił osobiście skomentować oskarżenia, których stał się adresatem. Podjął również decyzję o wycofaniu się z promocji filmu "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie".

- Oskarżenia skierowane pod moim adresem są oburzające, złośliwe i całkowicie fałszywe - napisał twórca w oficjalnym oświadczeniu. - Nie chcę, by te fikcyjne skargi odciągnęły uwagę od produkcji "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". Ten fantastyczny film jest dziełem mojej miłości i jednym z najwspanialszych doświadczeń w mojej karierze. Szanując wszystkich cudownych członków ekipy i obsady, postanowiłem zrezygnować z udziału w planowanych wydarzeniach medialnych związanych z produkcją. Obiecuję jednak, że gdy tylko to wszystko się skończy, fakty pokażą, jak chora to sytuacja. Chcę podziękować fanom, przyjaciołom i rodzinie za ich niezwykłe i pełne oddania wsparcie.

Przypomnijmy, że Singer został w połowie kwietnia oskarżony przez niejakiego Michaela Egana m.in. o napaść seksualną i podawanie narkotyków. Do zajścia miało dojść w 1999 roku, gdy Egan miał 17 lat. Prawnik powoda wniósł również podobne pozwy przeciwko kilku hollywoodzkim producentom - Garthowi Ancierowi, Gary'emu Goddardowi i Davidowi Neumanowi.

Zwiastun filmu:

d3wsw1f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wsw1f