Trwa ładowanie...
d2o9a5v
Aktualności

Camerimage: 5. edycja Winners Show w Los Angeles

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Camerimage: 5. edycja Winners Show w Los Angeles
(ons.pl)
d2o9a5v

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że 5. Camerimage Winners Show odbędzie się w Los Angeles w dniach od 20 do 22 lutego 2015 roku. Wraz z naszymi partnerami, American Film Institute oraz American Society of Cinematographers, przedstawimy zgromadzonej publiczności wybrane zwycięskie filmy 22. edycji Festiwalu, która odbędzie się w Bydgoszczy w dniach od 15 do 22 listopada 2013 roku.

Camerimage Winners Show to kolejna z inicjatyw Fundacji Tumult, organizatora Festiwalu, mających na celu umocnienie nieustannie rosnącej reputacji Camerimage na świecie. Jesteśmy zaszczyceni, że w wydarzeniu tym partnerują nam Miasto Bydgoszcz, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polski Instytut Sztuki Filmowej, ARRI, Hawk, Panavision, ICM Partners, Artistry, Murtha Agency, Global Artists Agency, United Talent Agency, William Morris Endeavor Entertainment, Dattner Dispoto and Associates, Kino Flo, oraz Worldwide Production Agency.

Na trzy dni sala projekcyjna Marka Goodsona w American Film Institute w Los Angeles, położona na wzgórzach, z których rozciąga się widok na Hollywood, zamieni się w drugie Camerimage, zapewniając wszystkim zgromadzonym widzom posmak Festiwalu oraz umożliwiając doświadczanie międzynarodowego kina ze zdjęciami na światowym poziomie.

d2o9a5v

Podziel się opinią

Share

d2o9a5v

d2o9a5v