Trwa ładowanie...
camerimage
14-11-2014 10:47

Camerimage: 5. edycja Winners Show w Los Angeles

Camerimage: 5. edycja Winners Show w Los AngelesŹródło: ons.pl
d2en99d
d2en99d

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że 5. Camerimage Winners Show odbędzie się w Los Angeles w dniach od 20 do 22 lutego 2015 roku. Wraz z naszymi partnerami, American Film Institute oraz American Society of Cinematographers, przedstawimy zgromadzonej publiczności wybrane zwycięskie filmy 22. edycji Festiwalu, która odbędzie się w Bydgoszczy w dniach od 15 do 22 listopada 2013 roku.

Camerimage Winners Show to kolejna z inicjatyw Fundacji Tumult, organizatora Festiwalu, mających na celu umocnienie nieustannie rosnącej reputacji Camerimage na świecie. Jesteśmy zaszczyceni, że w wydarzeniu tym partnerują nam Miasto Bydgoszcz, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polski Instytut Sztuki Filmowej, ARRI, Hawk, Panavision, ICM Partners, Artistry, Murtha Agency, Global Artists Agency, United Talent Agency, William Morris Endeavor Entertainment, Dattner Dispoto and Associates, Kino Flo, oraz Worldwide Production Agency.

Na trzy dni sala projekcyjna Marka Goodsona w American Film Institute w Los Angeles, położona na wzgórzach, z których rozciąga się widok na Hollywood, zamieni się w drugie Camerimage, zapewniając wszystkim zgromadzonym widzom posmak Festiwalu oraz umożliwiając doświadczanie międzynarodowego kina ze zdjęciami na światowym poziomie.

d2en99d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2en99d