Trwa ładowanie...
d1hak6b
Aktualności

Camerimage: Seminarium z twórcami gry wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Camerimage: Seminarium z twórcami gry wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon
(East news)
d1hak6b

Serdecznie zapraszamy na seminarium z twórcami gry wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon, które odbędzie się w ramach 23. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage.

CD PROJEKT RED to studio tworzące gry wideo, zlokalizowane w Warszawie i Krakowie. Światowe uznanie przyniosła mu seria gier o Wiedźminie — 3 części adaptacji przygód Geralta z Rivii sprzedały się dotychczas w 16 milionach egzemplarzy, a wszystkie gry z serii otrzymały łącznie ponad 400 nagród.

Na podstawie fragmentów z najnowszej odsłony serii, gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, twórcy opowiedzą o powstawaniu holistycznego obrazu produkcji, składającego się z rozgrywki, przerywników filmowych i materiałów promocyjnych, a do którego powstania wykorzystuje się techniki wspólne dla filmu i gier wideo.

d1hak6b

Twórcy odpowiedzą również o wyzwaniu, jakim jest stosowanie filmowego pipeline’u powstawania obrazu, z uwzględnieniem procesu DI i korekcji barwnej, w renderowanej w czasie rzeczywistym grze z systemem zmiennej pogody oraz cyklem dnia i nocy.

Prowadzący:
Lucjan Więcek
Environment Art Director, CD PROJEKT RED, twórca Wiedźmina 1, 2 i 3.

Kamil Grzelak
Senior Lighting Artist, CD PROJEKT RED, posiadający 15-letnie doświadczenie w przemyśle filmowym jako Head of 3D/VFX Supervisor/Project Lead.

Michał Stec
Art Producer Wiedźmina 3: Dzikiego Gona i Cyberpunk 2077, posiadający doświadczenie producenckie w branży filmowej. Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi.

23. Camerimage odbędzie się w Bydgoszczy w dniach od 14 do 21 listopada
Więcej na temat Bydgoszczy można znaleźć na www.visitbydgoszcz.pl

d1hak6b

Podziel się opinią

Share

d1hak6b

d1hak6b