Trwa ładowanie...

Chcesz pokazać swoje zdjęcia? Zostań gościem Strefy Sztuki podczas targów FILM VIDEO FOTO

Targi FILM VIDEO FOTO, które odbędą się w terminie 12 – 14 kwietnia 2018 r. w Łodzi, po raz drugi ogłaszają otwarty nabór prac fotograficznych do "Strefy Sztuki. Młoda Polska Fotografia”.

Share
Chcesz pokazać swoje zdjęcia? Zostań gościem Strefy Sztuki podczas targów FILM VIDEO FOTOŹródło: fot. Łukasz Choja/facebook.com/lukasz.choja
d1jrpsn

"Strefa Sztuki" to organizowany podczas targów, trzydniowy cykl spotkań z fotografami, którzy reprezentują różne oblicza współczesnej fotografii. Formuła wydarzenia opiera się na wystawie zbiorowej, autorskim pokazie slajdów oraz rozmowie z publicznością. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z twórczością fotografów, którzy są znani głównie
z blogosfery i zainspirować się z (być może) nieznanymi szerokiej publiczności, a jednocześnie ciekawymi polskimi cyklami fotograficznymi.

"Młoda Polska Fotografia" prezentuje wiele ważnych dziś artystycznie i społecznie kwestii. Jest zarazem lokalna
i uniwersalna, ujawnia wrażliwość, zmysłowość, empatię, ale i ostrość widzenia artystów.

fot. Łukasz Choja/facebook.com/lukasz.choja
Źródło: fot. Łukasz Choja/facebook.com/lukasz.choja

W roku ubiegłym gośćmi panelu byli Aleksandra Wysokińska, Maciej Dziekan, Łukasz Choja i Artur Jastrzębski.

d1jrpsn

Co należy zrobić, aby zostać gościem wydarzenia, a jednocześnie zaprezentować swój dorobek artystyczny szerokiej publiczności? Spakowane prace należy wysyłać na adres mailowy weronika.wisniewska@makis.pl w formacie zip lub rar (jeśli pliki przekraczają 25 mb, prosimy o link do WeTransfer). Przyjmujemy maksymalnie 10 plików w formacie jpg, 300 dpi, wysokość 20 cm. Mail oraz archiwum (zip, rar) prosimy tytułować: "STREFA SZTUKI 2017 - ImięNazwisko_zgłoszenie".

Oprócz materiału wizualnego w mailu powinien się znaleźć plik tekstowy z opisem pracy (cyklu fotograficznego) i krótkim bio autora (docx) oraz linkiem do portfolio i numerem telefonu. Termin nadsyłania prac: 09.01.2018 r. - 09.03.2018 r.

Szczegóły dotyczące zakwalifikowanych artystów zostaną przekazane do informacji publicznej do 20 marca 2018 r.

Regulamin dostępny na stronie.

fot. Łukasz Choja/facebook.com/lukasz.choja
Źródło: fot. Łukasz Choja/facebook.com/lukasz.choja
d1jrpsn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jrpsn