Trwa ładowanie...
christian bale
29-11-2013 14:03

Christian Bale dziękuje żonie

Christian Bale dziękuje żonie
d333ax1
d333ax1

Gdyby nie interwencja żony, *Christian Bale nie zagrałby w filmach "American Hustle: Jak się skubie w Ameryce" David O. Russella i "Knight of Cups" Terrence'a Malicka.*

Bale, urodzony perfekcjonista, miał obawy, że nie zdąży przygotować się odpowiednio do obu ról. Problem rozwiązała jego żona, Sibi Blazic, która skontaktowała się z Russellem i Malickiem i przekonała ich, aby nie odpuszczali Christianowi.

- Miałem wrażenie, że nie zdążę się przygotować i że dam plamę, więc z początku odmówiłem - opowiada Bale. - Wracałem do domu z pracy i znajdowałem na drzwiach karteczki samoprzylepne z wiadomością od Davida: "Dalej, zróbmy to!". Dowiedziałem się potem, że Sibi zadzwoniła do niego za moimi plecami, podobnie jak do Terrence'a, i powiedziała: "Tak, Christian przyjmuje tę rolę". Dziś jestem jej za to wdzięczny. Na początku zawsze się wycofuję, bo wydaje mi się, że nie dam rady.

Film "American Hustle: Jak się skubie w Ameryce" zagości w polskich kinach 14 lutego 2014 roku. Pół roku później na ekrany ma trafić "Knight of Cups".

d333ax1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d333ax1