Trwa ładowanie...
d2va3fy

''Ciemniejsza strona Greya'': Kolejne aktorki u boku Christiana Greya

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Ciemniejsza strona Greya'': Kolejne aktorki u boku Christiana Greya
d2va3fy

Robinne Lee i Fay Masterson zagrają w "Ciemniejszej stronie Greya" ("Fifty Shades Darker"), czyli sequelu "Pięćdziesięciu twarzy Greya".

Robinne Lee wcieli się w menedżerkę w firmie Greya, podczas gdy szczegóły dotyczące roli Fay Masterson nie są znane.

Jamie Dornan i Dakota Johnson ponownie wcielą się w Christiana Greya i Anastasię Steele. Kim Basinger wcieli się w Elenę Lincoln. Kobieta znana także jako "Pani Robinson" jest byłą kochanką i partnerką biznesową Greya. To właśnie ona wprowadziła Greya do środowiska BDSM. Bella Heathcote wcieli się w postać Leili, byłej kochanki tytułowego bohatera. Eric Johnson wcieli się w Jacka Hyde'a, rywala tytułowego bohatera (Jamie Dornan). Jack jest nowym szefem, zainteresowanym wdziękami Anastasii Steele (Dakota Johnson).

d2va3fy

Scenariusz sequeli (także "Nowego oblicza Greya") napisał Niall Leonard, prywatnie mąż autorki powieści E.L. James, która pokieruje produkcją razem z Michaelem De Lucą i Daną Brunetti. Za kamerą staje James Foley, który wcześniej pracował m.in. przy serialu "House of Cards". Obydwa filmy powstaną jednocześnie. Pierwszy trafi do kin na walentynki 2017 roku, a drugi rok później.

Robinne Lee znana jest z filmów "Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta" czy "Siedem dusz". Fay Masterson ostatnio występowała w serialu "Ostatni okręt".

d2va3fy

Podziel się opinią

Share

d2va3fy

d2va3fy