Trwa ładowanie...

Ciemno, prawie noc: Obsada. Kiedy premiera? O czym jest film?

„Ciemno, prawie noc” swoją premierę miało w poniedziałek 18 marca w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach. Film opowiada o dziennikarce Alicji Tabor, która po latach wraca do swojego rodzinnego Wałbrzycha, gdzie doszło do tajemniczych zaginięć trójki dzieci. Sprawdź, o czym jest nadchodząca produkcja i kto w niej wystąpi.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ciemno, prawie noc
Ciemno, prawie nocŹródło: East News
d4ho2u9

Ciemno, prawie noc – o czym jest film?

„Ciemno, prawie noc” to nowy film kryminalny w reżyserii Borysa Lankosza, który powstał na podstawie powieści Joanny Bator o takim samym tytule. Fabuła opowiada o dziennikarce Alicji Tabor, która wraca po wielu latach do rodzinnego Wałbrzycha. Zamierza ona napisać reportaż o tajemniczym porwaniu trójki dzieci. W trakcie odkrywania prawdy kobieta będzie musiała zmierzyć się z nowym zagrożeniem, a także ponownie stawić czoła mrocznym sekretom swojego dzieciństwa i własnej rodziny

Ciemno, prawie noc – obsada

W filmie odtwórczynią głównej roli Alicji Tabor będzie Magdalena Cielecka. W obsadzie oprócz aktorki znajdą się również m.in.: Agata Buzek, Aleksandra Konieczna, Dorota Kolak, Dawid Ogrodnik, Jerzy Trela, Piotr Fronczewski, Eliza Rycembel czy Roma Gąsiorowska.

d4ho2u9

Współautorami scenariusza są Magdalena i Borys Lankoszowie. Za zdjęcia odpowiada Marcin Koszałka, a za muzykę - Marcin Stańczyk.

Ciemno, prawie noc – kiedy premiera?

Ogólnopolska premiera kinowa „Ciemno, prawie noc” odbędzie się w piątek 22 marca.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4ho2u9

Podziel się opinią

Share
d4ho2u9
d4ho2u9