Trwa ładowanie...

''Django Unchained'': Kurt Russell i Sacha Baron Cohen opuszczają Tarantino

''Django Unchained'': Kurt Russell i Sacha Baron Cohen opuszczają Tarantino
d3nau5j
d3nau5j

Russell zrezygnował z roli Ace'a Woody'ego, której nie przyjął wcześniej także Kevin Costner (Woody to czarny charakter, który szkoli niewolników do nielegalnych walk). Przedstawiciel aktora nie poinformował jeszcze, dlaczego Russell wycofał się z projektu.

Sacha Baron Cohen oznajmił tymczasem, że nie zagra w filmie z powodu innych zobowiązań zawodowych, a dokładniej - ze względu na promocję swojej nowej komedii, "Dyktator". Cohen miał wystąpić w roli epizodycznej.

Przypomnijmy, iż "Django Unchained" przedstawi historię oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz).

Obraz rozgrywa się w scenerii sprzed wojny secesyjnej, na południu Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma być utrzymana w stylu spaghetti westernów.

Dorobek Kurta Russella zamyka dramat sportowy "Gra życia". Sachę Barona Cohena będziemy mogli podziwiać od 18 maja we wspomnianej komedii "Dyktator".

d3nau5j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nau5j