"Dlaczego on?" – James Franco i Bryan Cranston w zwiastunie [WIDEO]

Pojawił się pierwszy zwiastun do najnowszej komedii Johna Hamburga – „Dlaczego on?” („Why Him?). Produkcja przedstawia zabawną konfrontację dojrzałego mężczyzny z chłopakiem jego córki podczas wspólnego bożonarodzeniowego wypadu. W rolach głównych występują James Franco i Bryan Cranston. Tylko u nas niegrzeczny, polski zwiastun „Dlaczego on?”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Głównym bohaterem „Dlaczego on?” jest Ned. Mężczyzna to nadopiekuńczy ojciec dorastającej studentki, która pewnego razu przedstawia mu swojego nowego chłopaka. Tym okazuje się sympatyczny, choć nieco nieokrzesany miliarder z Doliny Krzemowej. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że wybranek serca dziewczyny nie przypada do gustu Nedowi. Wkrótce bohater zaprasza córkę i jej ukochanego na wspólny bożonarodzeniowy wypad. W trakcie wycieczki mężczyźni zaczynają ze sobą rywalizować.

„Dlaczego on?” to najnowszy obraz Johna Hamburga (scenarzysty m.in. „Poznaj mojego tatę” oraz „Stary, kocham cię”). Scenariusz filmu opracował reżyser wraz z Ianem Helferem. W rolach głównych widzowie będą mogli zobaczyć m.in. Jamesa Franco oraz nominowanego w tym roku do Oscara za tytułową rolę w Trumbo Bryana Cranstona.

Polska premiera obrazu zaplanowana jest na 20 stycznia 2017 roku.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.