Trwa ładowanie...
d3o3ywa

Drugi sezon ''Broadchurch'' w Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drugi sezon ''Broadchurch'' w Polsce
d3o3ywa

O ile na pierwszy sezon brytyjskiego kryminału "Broadchurch" polscy widzowie musieli trochę poczekać, o tyle drugi dociera do nas stosunkowo szybko, gdyż mniej więcej pół roku po światowej premierze.

Brytyjczycy w "Broadchurch" zakochali się już w 2013 roku. Drugi sezon mogli oglądać od stycznia 2015 roku. Polscy widzowie musieli wyposażyć się w cierpliwość - telewizja ale kino+ przedstawiła pierwszą serię dopiero teraz - na przełomie lipca i sierpnia. Stacja nie każe nam jednak czekać na ciąg dalszy wydarzeń - od 16 sierpnia prezentować będzie drugą odsłonę kryminału.

Przypomnijmy, że twórcą "Broadchurch" jest Chris Chibnall, a w rolach głównych występują David Tennant i Olivia Colman. Punktem wyjścia dla opowieści jest morderstwo chłopca Danny'ego. Sprawę prowadzą detektyw Alec Hardy (Tennant), który ma za sobą dość skomplikowaną przeszłość zawodową, oraz lokalna inspektor Ellie Miller (Colman). W drugiej odsłonie powracają wątki z pierwszego sezonu, a także pojawia się sprawa innego morderstwa. Do obsady dołączyła m.in. Charlotte Rampling.

Drugi sezon "Broadchurch" składa się z 8 odcinków.

Na 2016 w Wielkiej Brytanii zapowiedziano premierę trzeciej serii.

d3o3ywa

Podziel się opinią

Share
d3o3ywa
d3o3ywa