Trwa ładowanie...
d4chywl

Dwayne Johnson z twórcą "Jokera". Nakręcą kolejny komiksowy hit

Dwayne Johnson zdradził, że Larry Sher będzie stał za kamerą jego kolejnego filmu o komiksowym antybohaterze – "Black Adam". To nie pierwszy raz, gdy obaj panowie spotkają się na planie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwayne Johnson wkroczy do świata komiksowych superbohaterów. Pomoże mu operator "Jokera"
Dwayne Johnson wkroczy do świata komiksowych superbohaterów. Pomoże mu operator "Jokera" (Getty Images)
d4chywl

Kilka dni temu Dwayne "The Rock" Johnson zamieścił na Instagramie pierwszą grafikę przygotowaną przez Jima Lee na potrzeby jego nowego filmu. Gwiazdor wcieli się w nim w tytułową postać Black Adama, która jest dobrze znana fanom komiksów DC. Teraz Johnson zdradził, że w projekt jest zaangażowany operator znakomicie przyjętego "Jokera".
"Larry Sher to wspaniały operator i świetny gość. Dopiero co pracowaliśmy nad 'Wyprawą do dżungli' i będzie też robił zdjęcia do 'Black Adam'" – zdradził The Rock na Twitterze.

Obejrzyj zwiastun filmu "Joker":

Larry Sher, z którym kilka dni temu rozmawialiśmy na festiwalu Camerimage, nie jest jeszcze oficjalnie wpisany na listę płac kolejnego filmu Warner Bros./DC Comics. Ale Dwayne'owi Johnsonowi można wierzyć na słowo.

d4chywl

Wspomniana "Wyprawa do dżungli" trafi do kin w wakacje 2020 r. Na "Black Adam" poczekamy do 22 grudnia 2021 r.

Black Adam nie jest tak znanym czarnym charakterem z uniwersum DC jak Joker, Lex Luthor czy Darkseid. Ale w prestiżowym zestawieniu IGN "Największych komiksowych złoczyńców wszech czasów" umieszczono go na 16. miejscu. Black Adam, jeden z głównych wrogów Shazama, debiutował w komiksie w 1945 r., ale DC Comics uczyniło z niego regularnie występującą postać dopiero w 1973 r.

Black Adam pojawiał się w wielu serialach animowanych DC (m.in. "Batman: The Brave and the Bold", "Young Justice"). Ponad dekadę temu planowano umieścić go w filmie "Shazam!", ale ówczesny projekt musiał ustąpić "Człowiekowi ze stali" Zacka Snydera. W 2017 r. ogłoszono, że "Shazam!" w końcu zostanie nakręcony (trafił do kin w marcu 2019 r.), ale bez udziału Black Adama.

d4chywl

Podziel się opinią

Share
d4chywl
d4chywl