Trwa ładowanie...
dcvbq3o

Dziewczyna Bonda zmieniła wersję wydarzeń. "Nie poszłabym do łóżka z nieznajomym"

Jako 22-latka Gemma Arterton nie miała nic przeciwko, by Daniel Craig rozbierał ją i całował w filmie o Jamesie Bondzie. Dziś aktorka patrzy na swoją rolę zupełnie inaczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gemma Artreton zagrała dziewczynę Bonda 10 lat temu
Gemma Artreton zagrała dziewczynę Bonda 10 lat temu (Materiały prasowe)
dcvbq3o

Gemma Arterton pojawiła się 10 lat temu w "Quantum of Solace" u boku Daniela Craiga. Jako agentka Strawberry Fields nie oparła się urokowi Agenta 007, z którym od razu wylądowała w łóżku, a następnego dnia leżała martwa w wannie.

Jak donosi "Daily Mail", Arterton napisała niedawno opowiadanie do książki pt. "Feministki nie ubierają się na różowo (i inne kłamstwa)", w którym przedstawia alternatywną wersję wydarzeń przedstawionych w "Quantum of Solace".

- Historia nosi tytuł "Woke Bond Woman" i opowiada o tym, co dziewczyna Bonda powinna zrobić – tłumaczyła Arterton. Słowo "woke" zostało przez nią użyte w nowym znaczeniu "odkrytej świadomości społecznej".

Gemma Artreton zagrała dziewczynę Bonda 10 lat temu Materiały prasowe
Gemma Artreton zagrała dziewczynę Bonda 10 lat temu (Materiały prasowe)

Gdyby to Arterton pisała dziś dla siebie rolę w "Quantum of Solace", Strawberry Fields z miejsca powiedziałaby Bondowi, że nie jest zainteresowana flirtowaniem, bo przyszła tu pracować.

dcvbq3o

- Nie, dziękuję – usłyszałby James Bond w odpowiedzi na swoje zaloty.

- Może i jest atrakcyjny, ale również o co najmniej 20 lat starszy, dopiero się poznaliśmy i jest moim kolegą z pracy – tłumaczyła aktorka, która dziś nie dałaby się rozbierać i całować po plecach przed kamerą.

Przypomnijmy, że Arterton nie była dziewczyną Bonda z plakatu (główną rolę kobiecą grała Olga Kurylenko), jednak dla 22-letniej Brytyjki była to jedna z pierwszych ról w karierze. Później pojawiła się w "Księciu Persji", "Starciu tytanów" czy "Zwyczajnej dziewczynie". Jej najnowszy film to "Vita i Virginia", w którym wcieliła się w Vitę Sackville-West, pisarkę i kochankę Virgini Woolf (Elizabeth Debicki).

Obejrzyj: James Bond w szalonym pościgu po ulicach Rzymu

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dcvbq3o

Podziel się opinią

Share
dcvbq3o
dcvbq3o