Trwa ładowanie...
dziewczynka z kotem
25-11-2014 08:51

"Dziewczynka z kotem": Jest już plakat

"Dziewczynka z kotem": Jest już plakatŹródło: ons.pl
d18k6d3
d18k6d3

*"Dziewczynka z kotem" w reż. Asi Argento, ze znakomitą rolą Charlotte Gainsbourg, wejdzie do kin 5 grudnia. Jednym z twórców muzyki jest Brian Molko, wokalista zespołu Placebo oraz sama reżyserka. Film miał światową premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, w sekcji Un Certain Regard. Prezentujemy plakat promujący tę produkcję.*

Film Asi Argento, odważny, szczery i wciągający, opowiada o ciężkim życiu dziewczyny, która przypomina reżyserkę. Dziewczynka z kotem to obraz naturalistyczny, oglądając go, mamy wrażenie, że doświadczamy życia autentycznych osób.

Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą.

Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

Zwiastun:

"Dziewczynka z kotem" - w kinach od 5 grudnia!

d18k6d3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18k6d3