Trwa ładowanie...

"Dziewczyny inne niż wszystkie": życie daje ci kopniaka? Oddaj mu!

"Dziewczyny inne niż wszystkie": życie daje ci kopniaka? Oddaj mu!Źródło: getty
d3k1d2l
d3k1d2l

Jessica, Aino, Taru i Jenny stoją u progu dojrzałości. Przyjaźnią się, ale każda zmaga się z własnymi problemami. Aby nie poddać się rozpaczy, każda z nich musi odnaleźć w sobie siłę. Prowadzą prowokacyjny video-pamiętnik, w którym przedstawiają swoje problemy i radości. Fabuła filmu oparta jest na autentycznych wydarzeniach.

Jessica zakochuje się w przystojnym Węgrze i mimo ostrzeżeń przyjaciółek i matki, wyjeżdża za ukochanym do Wilna… tylko po to, by zostać porzuconą na lotnisku. „Wszystko byłoby idealnie, gdybym nie była taka głupia…”

Aino nie może zaakceptować swojego wyglądu i kompleksy zajada czekoladkami. Nawet nie zauważa szkolnego adoratora, który zakochuje się w niej po uszy. „Patrząc w lustro, widzę oko, rękę, ale nie mogę zaakceptować całości. Dlaczego ktoś inny miałby to zrobić”.

Taru zachodzi w ciążę, jednak jej chłopak nie wydaje się być najlepszym kandydatem na ojca. Sama również musi poznać samą siebie, zanim podejmie odpowiednią decyzję. „Miałam być jak Kate Moss i umrzeć przed 30-tką. Gdybym tylko nie była trochę w ciąży…”

d3k1d2l

Jenny boryka się z samotnością i niezrozumieniem. Jej przyjaciółka nie odwzajemnia jej uczuć. „Tutaj nie życie jest wredne. Moja najlepsza przyjaciółka powinna zrozumieć, że ją kocham. A może powinnam być jak wszyscy? Kto tu oszalał? Świat czy ja?”.

"Dziewczyny inne niż wszystkie" to opowieść o momentach, kiedy życie daje ci kopniaka. Nigdy, przenigdy nie można się poddać, tylko oddać mu mocniej.

Premiera: 15 lipca 2016 roku.

d3k1d2l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k1d2l