Trwa ładowanie...

''Elizjum'': Matt Damon byłym skazańcem [foto]

Share
''Elizjum'': Matt Damon byłym skazańcem [foto]
d2dkaj5

Ruszyła kampania promocyjna filmu *"Elizjum" ("Elysium") - studio Sony właśnie przedstawiło plakat najnowszej produkcji w reżyserii i według scenariusza Neilla Blomkampa.*

Wybrani dziennikarze widzieli już zwiastun oraz 10 minut filmu - my na te atrakcje będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Na razie podziwiać możemy plakat. Prosta grafika utrzymana jest w futurystycznym stylu. Zdaje się, że w filmie nie zabraknie ciekawego uzbrojenia najemników.

Przypomnijmy, iż akcja "Elysium" rozgrywa się w roku 2159. Ludzie podzieleni są na tych, którzy żyją na komfortowej stacji kosmicznej Elysium, zbudowanej przez korporację Armadyne, oraz tych, którzy pozostali na przeludnionej i zrujnowanej Ziemi. Radna Rhodes (Jodie Foster) jest gotowa na wszystko, by do "raju" nie dostali się emigranci z planety. Jej plany może pokrzyżować niejaki Max (Matt Damon), były skazaniec.

W obrazie występują również Sharlto Copley, Alice Braga, Wagner Moura i William Fichtner. Polska premiera planowana jest na 16 sierpnia.

d2dkaj5

Podziel się opinią

Share
d2dkaj5
d2dkaj5