Trwa ładowanie...
d3sb85u
d3sb85u
Aktualności

Emily Ratajkowski w "Ekipie"

Share
d3sb85u

Emily Ratajkowski, gwiazda klipu "Blurred Lines" Robina Thicke, dołączyła do obsady filmowego spin-offu serialu "Ekipa".

Modelka i aktorka zagra w obrazie samą siebie.

Oryginalny cykl, emitowany w latach 2004-2011, przedstawiał perypetie młodego hollywoodzkiego aktora, Vince'a Chase'a (Adrian Grenier), jego przyjaciół, menedżera i agenta. W wersji kinowej Vince otrzyma rolę w wysokobudżetowej produkcji o Drakuli. Pewien miliarder (Billy Bob Thornton), który inwestuje pieniądze w realizację projektu, wysyła do Los Angeles swojego 20-letniego syna (Haley Joel Osment), aby ten nadzorował prace na planie.

d3sb85u

Do swoich ról powrócą znani z serialu Kevin Dillon, Jerry Ferrara i Kevin Connolly. W filmie pojawi się również muzyk Kid Cudi i Liam Neeson.

Ratajkowski wcześniej potwierdziła udział w nowym filmie Davida Finchera, "Gone Girl". Mająca polskie korzenie Ratajkowski pochodzi z Londynu i ma 22 lata. Kontrowersyjny klip "Blurred Lines" z jej udziałem ma ponad 170 milionów odsłon na YouTube. Modelka wystąpiła także w teledysku "Love Somebody" Maroon 5.

d3sb85u

Podziel się opinią

Share
d3sb85u
d3sb85u