Trwa ładowanie...
d6oge1v

Emma Watson ma nowego chłopaka. Fotograf przyłapał ich w Meksyku

Paparazzi szybko przyłapują ją na romansowaniu z kolejnymi mężczyznami. Nowym wybrankiem aktorki okazał się dyrektor generalny firmy technologicznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bohaterka filmów o Harrym Potterze wciąż szuka idealnego partnera
Bohaterka filmów o Harrym Potterze wciąż szuka idealnego partnera (Shutterstock.com)
d6oge1v

Emma Watson wciąż szuka swojej drugiej połówki. Po kolejnych rozstaniach rzadko bywa sama, a jeśli już, to tylko przez kilka miesięcy, które poświęca realizacji własnego show na Youtube i propagowaniu idei równouprawnienia.

Aktorka przez dwa lata spotykała się z biznesmenem Williamem Knightem starszym od niej o 10 lat. Związek nie przetrwał próby czasu i Watson krótko spotykała się z Chordem Overstreetem – gwiazdą serialu "Glee”. Ich związek nie trwał jednak długo. W marcu poinformowali, że nie są już razem. Od tej pory aktorka milczała na temat swojego życia uczuciowego. Wszystko uległo zmianie kilka dni temu, gdy fotograf "Daily Mail" przyłapał Emmę w Meksyku w objęciach tajemniczego bruneta. Jak się okazało, wybrankiem aktorki jest starszy od niej Tech CEO, Brendan Wallace. Tych dwoje nie szczędziło sobie czułości w meksykańskiej knajpce, choć na razie żadne z nich nie skomentowało doniesień na temat łączącego ich uczucia.

Emma Watson w przyszłym roku pojawi się w nowym filmie: "Małe kobietki". To uwspółcześniona wersja książki Louisy May Alcott w reżyserii Grety Gerwig (odpowiedzialnej za film "Lady Bird").

d6oge1v

Podziel się opinią

Share

d6oge1v

d6oge1v