Trwa ładowanie...
emma watson
26-12-2014 05:04

Emma Watson w swojej najdojrzalszej kreacji

Emma Watson w swojej najdojrzalszej kreacji
d34dlk9
d34dlk9

Znana z serii filmów o "Harrym Potterze" Emma Watson pochłonięta jest obecnie pracą na planie inspirowanego faktami dramatu "Colonia Dignidad". To najpoważniejszy projekt, w którym do tej pory brała udział.

- To bardzo intensywna historia - mówi magazynowi "Total Film" Daniel Brühl, który partneruje Emmie Watson na planie. - Niewiele osób zna te wydarzenia, tym bardziej warto o nich opowiedzieć. Jest na swój straszny sposób fascynująca. Dla Emmy to bardzo ciekawa zmiana.

Przypomnijmy, że akcja rozgrywa się w latach 70. XX wieku. Watson wciela się w młodą stewardessę Lenę, której chłopak-aktywista (Brühl) zostaje pojmany przez reżim Augusto Pinocheta. Oboje trafiają do Colonia Dignidad, komuny założonej przez niejakiego Paula Schäfera, członka Hitlerjugend i Wehrmachtu. Przez lata miejsce to służyło więzieniu, torturowaniu i mordowaniu ludzi, którzy trafiali na listy chilijskiej tajnej policji - DINA, służącej Pinochetowi. Ponadto CIA znalazła dowody na to, że przez jakiś czas w Colonia Dignidad przebywał Josef Mengele.

W Schäfera wciela się Mikael Nyqvist. W filmie grają poza tym Richenda Carey, Vicky Krieps, August Zirner i Martin Wuttke. Za kamerą stanął Florian Gallenberger, który również - razem z Torstenem Wenzelem - napisał scenariusz.

Premiera planowana jest na październik 2015 roku.

d34dlk9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34dlk9