Trwa ładowanie...

Enver Gjokaj i Chad Michael Murray z agentką Carter

Share
Enver Gjokaj i Chad Michael Murray z agentką Carter
d4dnahi

Enver Gjokaj i Chad Michael Murray dołączyli do nowego serialu powstającego dla stacji ABC "Marvel's Agent Carter".

Bohaterką produkcji jest brytyjska agentka Peggy Carter (w tej roli Hayley Atwell), którą w pełnej krasie mogliśmy obejrzeć w pełnometrażowym filmie o przygodach Kapitana Ameryki oraz w krótkometrażowej produkcji "Marvel One-Shot: Agent Carter" w reżyserii Louisa D'Esposito.

Akcja serialu rozgrywać się będzie w 1946 roku, kiedy po zakończeniu wojny Peggy musi wrócić do nudnej pracy do domu. Wciąż jednak pracuje jako tajna agentka dla Strategic Scientific Reserve (SSR) i udaje się na misje, które wyznacza jej Howard Stark. Po utracie ukochanego Steve'a Rogersa musi także poradzić sobie jako samotna kobieta w powojennej Ameryce.

d4dnahi

W obsadzie oprócz Atwell znalazł się już Dominic Cooper, który wcieli się w Starka, którego wcześniej już sportretował w obrazie "Kapitan America". Teraz do obsady dołączyli Enver Gjokaj i Chad Michael Murray.

Gjokaj wcieli się w uroczego agenta Daniela Sousę, prawdziwego bohatera wojennego, który wielokrotnie ryzykował swoim życiem. Jedna z akcji skończyła się poważną kontuzją i teraz kuleje. Murray natomiast zagra agenta SSR Jacka Thompsona.

Serial trafi na antenę ABC zimą tego roku. Na pierwszą odsłonę składać będzie się osiem odcinków.

Gjokaj ostatnio zagrał w serialu "Extant", a Murray w produkcji telewizyjnej "Chosen".

d4dnahi

Podziel się opinią

Share
d4dnahi
d4dnahi