Trwa ładowanie...

Eric Bana, Jack Reynor i Theo James z Rooney Marą

Eric Bana, Jack Reynor i Theo James z Rooney Marą
d4inq5a
d4inq5a

Eric Bana, Jack Reynor i Theo James negocjują warunki udziału w filmie "The Secret Scripture", za kamerą którego staje Jim Sheridan.

Obraz powstanie w oparciu o powieść wydaną w Polsce pod tytułem "Tajny dziennik". Autorem książki jest irlandzki powieściopisarz Sebastian Barry. Bohaterką dzieła jest Roseanne McNulty, kobieta, która od kilkudziesięciu lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Jej przypadkiem interesuje się doktor Grene, który regularnie odwiedza podopieczną i próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o wydarzeniach, przez które Roseanne trafiła do placówki. W międzyczasie 100-letnia pensjonariuszka spisuje wspomnienia, które odkrywają całą prawdę o jej życiu.

Starsze wcielenie bohaterki sportretuje Vanessa Redgrave. Młodszą Roseanne zagra Rooney Mara. W obsadzie jest też Jeremy Irons. Teraz warunki udziału w filmie negocjują Eric Bana, Jack Reynor i Theo James. Eric Bana ma wcielić się w lekarza odpowiedzialnego za przypadek Roseanne, Theo James w miejscowego księdza, a Jack Reynor w brytyjskiego żołnierza i obiekt westchnień głównej bohaterki.

Autorem scenariusza jest Johnny Ferguson ("Gangster numer jeden"). Za kamerą staje Jim Sheridan ("Moja lewa stopa", "W imię ojca", "Bokser", "Bracia").

Eric Bana wystąpił ostatnio w horrorze "Zbaw nas ode złego".

Jacka Reynora można obecnie podziwiać w superprodukcji "Transformers: Wiek zagłady".

Theo James zagrał niedawno w filmie akcji "Niezgodna". W przyszłym roku wystąpi w kolejnej odsłonie serii, "Insurgent".

d4inq5a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4inq5a