Trwa ładowanie...
d1zc8uy

"Escape Room" 2019: Dystrybucja filmu została wstrzymana

W piątek, 11 stycznia, w polskich kinach premierę miał mieć horror "Escape Room". Dystrybucja filmu oficjalnie została wstrzymana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Escape Room" - po tragedii w Koszalinie wstrzymano dystrubucję filmu w polskich kinach
"Escape Room" - po tragedii w Koszalinie wstrzymano dystrubucję filmu w polskich kinach (Youtube.com, Fot: YouTube)
d1zc8uy

"Escape Room" to amerykański horror, który światową premierę miał 3 stycznia. Tydzień później, 11 stycznia, trafić miał do polskich kin. Miał, bo dystrybutorzy zdecydowali się na wstrzymanie premiery ze względu na tragiczne wydarzenia w Koszalinie.

- Uprzejmie informujemy, że dystrybucja filmu została wstrzymana - powiedziała Wirtualnej Polsce Kinga Zych,przedstawicielka dystrybutora filmu.

Kilka dni temu na bieżąco informowaliśmy o tragicznych zdarzeniach w jednym z 'escape roomów' w Koszalinie, wskutek których doszło do śmierci pięciu nastolatek. Szósta osoba - mężczyzna, został odwieziony z poparzeniami i obrażeniami do szpitala.

d1zc8uy

Ze względu na te zdarzenia wstrzymana została premiera horroru "Escape Room" w polskich kinach. W Internecie można już zobaczyć zwiastun filmu. Główne hasło reklamowe produkcji brzmi: "Ucieknij z pokoju albo zgiń".

Widzowie, którzy w ubiegły weekend byli w kinach, mogli zobaczyć już reklamy szumnie zapowiadanego filmu. Póki co nie wiadomo, na kiedy przesunięto projekcję.

d1zc8uy

Podziel się opinią

Share
d1zc8uy
d1zc8uy