Trwa ładowanie...
d4fk0jk

"Every Good Boy Does Fine": Famke Janssen i Michael Nyqvist znaleźli uzdolnionego pianistę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Every Good Boy Does Fine": Famke Janssen i Michael Nyqvist znaleźli uzdolnionego pianistę
d4fk0jk

Najsłynniejsza Holenderka wśród hollywoodzkich gwiazd, oraz Szwed Michael Nyqvist zagrają w thrillerze "Every Good Boy Does Fine". 50-letnią byłą modelkę i wziętą aktorkę, której największą sławę przyniosła rola dziewczyny Bonda w "GoldenEye", ostatnim razem mogliśmy oglądać na wielkim ekranie w filmie "Uprowadzona 3", który debiutował w polskich kinach na początku stycznia. Najgłośniejszą produkcją ostatnich miesięcy z Michaelem Nyqvistem był akcyjniak "John Wick".

Bohaterem filmu jest młody chłopak Brian, który być może mógłby zostać genialnym pianistą gdyby tylko zechciał więcej ćwiczyć. Podejście chłopaka do pracy ulega zmianie, gdy poznaje eleganckiego profesora Andersona. Ten zostaje mentorem chłopca. Wszystko poszłoby pewnie zgodnie z oczekiwaniami, jest jednak pewien problem. Brian podejrzewa profesora Andersona, że jest seryjnym mordercą, polującym na uzdolnionych muzyków.

(Famke Janssen i Liam Neeson na premierze "Uprowadzonej 3" / fot. ONS)

d4fk0jk

Jana Edelbaum i Rachel Cohen produkują. Scenariusz napisał Jonathan Dees.

**, poza wspomnianym filmem o Bondzie i serią "Uprowadzona" znana jest z serii "X-Men". Michaelowi Nyqvistowi największą rozpoznawalność przyniosła rola dziennikarza Mikaela Blomkvista w ekranizacji bestsellerowej trylogii "Millenium".

Zobacz zwiastun filmu "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie":

d4fk0jk

Podziel się opinią

Share

d4fk0jk

d4fk0jk