Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
15-02-2017 11:28

Ewan McGregor w krótkim klipie reklamowym Patryka Vegi. Aktor promuje nowy serwis VOD

Kilka dni temu media obiegła sensacyjna informacja o tym, że popularny brytyjski aktor Ewan McGregor zagrał w nowym filmie Patryka Vegi. Projekt o tajemniczej nazwie „Czerwony punkt” zapowiadał okazał się jednak materiałem promocyjnym serwisu Showmax.com, który właśnie pojawił się na polskim rynku. Siedmiominutowy klip utrzymany jest w klimacie kina sensacyjnego. Oprócz Ewana McGregora występuje w nim kilka polskich gwiazd.

Ewan McGregor w krótkim klipie reklamowym Patryka Vegi. Aktor promuje nowy serwis VODŹródło: Materiały prasowe
d29reeo
d29reeo

Ewan McGregor w filmie Patryka Vegi? Takie sensacyjne doniesienia można było zobaczyć w zeszłym tygodniu w mediach. Wszystko za sprawą dziesięciosekundowych spotów, zapowiadających nadejście nowego projektu reżysera o nazwie „Czerwony punkt”. Teraz wiadomo, że klip był zwiastunek kampanii reklamowej nowego portalu VOD.

Ewan McGregor reklamuje serwis Showmax.com w trwającej siedem minut etiudzie filmowej utrzymanej w stylistyce sensacyjnego kina akcji. Grany przez aktora bohater wyjątkowo nudzi się na spotkaniu biznesowym. Mężczyzna znajduje rozrywkę w świeceniu przez okno laserowym wskaźnikiem. Pech jednak chce, że w zasięgu zabawki znajduje się nieoczekiwanie kolumna rządowa. Gdy z samochodu wychodzi wysoko postawiony polityk, gonie on od strzału wymierzonego przez wprawionego snajpera. W tym momencie ochroniarze dostrzegają tytułowy czerwony punkt, który pochodził ze wskaźnika trzymanego przez bohatera McGregora. Niewinna zabawa przeradza się w morderczy i pełen adrenaliny pościg.

W zrealizowany z rozmachem spocie reklamowym obok McGregora pojawili się także aktorzy polscy. Na planie produkcji znaleźli się m.in. Olga Bołądź, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński oraz Piotr Stramowski. Scenariusz napisał Patryk Vega we współpracy z Jackiem Wójcikiem oraz Szymonem Demirkolem.

d29reeo

Pełną wersję reklamy można obejrzeć na stronie serwisu Showmax.com. W mediach wyświetlane będą natomiast krótsze klipy o długości nieprzekraczającej jednej minuty.

Przypomnijmy, że zdjęcia do klipu powstały w pod koniec zeszłego roku. Wówczas Ewan McGregor chwalił się wizytą w naszym kraju za pomocą portali społecznościowych.

d29reeo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29reeo