Trwa ładowanie...
denzel washington
01-02-2013 19:03

''Fences'': Nowy reżyserski projekt Denzela Washingtona

''Fences'': Nowy reżyserski projekt Denzela Washingtona
d3al3wp
d3al3wp

*Denzel Washington chce ponownie stanąć na planie jako reżyser. Zainteresowała go ekranizacja sztuki "Fences" pióra Augusta Wilsona.*

Akcja opowieści rozgrywa się w latach 50. minionego wieku. Głównym bohaterem jest 53-letni śmieciarz Troy, który marzy o karierze baseballisty. Po raz pierwszy ze sztuką Wilsona Washington zetknął się w 2010 roku, gdy u boku Violi Davis zagrał w jej broadwayowskiej inscenizacji. Kreacja przyniosła mu prestiżową statuetkę Tony.

Na razie aktor podzielił się z wielbicielami swoimi marzeniami, ale nie podał żadnych szczegółów. - Naprawdę bardzo chcę wyreżyserować filmową wersję tej sztuki - podkreślił.

W swojej karierze w fotelu reżysera Washington zasiadał już dwukrotnie, realizując filmy "Antwone Fisher" (2002) oraz "Klub dyskusyjny" (2007). Oba przyniosły mu uznanie krytyki.

Niedługo gwiazdora będziemy mogli oglądać w obrazie "Lot", gdzie wciela się w postać pilota, który ratuje życie pasażerom swojego samolotu. Śledztwo wykazuje jednak, iż być może sam przyczynił się do wypadku.

d3al3wp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3al3wp