Trwa ładowanie...

Filip Bobek dyskotekowym playboyem

Filip Bobek dyskotekowym playboyemŹródło: AKPA
dto9pv8
dto9pv8

Przystojny aktor Filip Bobek, który swoją popularność zawdzięcza roli amanta Marka Dobrzańskiego w serialu „Brzydula”, wystąpił w najnowszym filmie Cezarego Pazury „Weekend”.

Aktor zagrał dyskotekowego playboya próbującego uwieść ponętną Maję czyli Małgosię Sochę. Pewny siebie chłopak nie wie, że na swojej drodze spotkał nie tylko piękną i zmysłową kobietę, ale też bardzo niebezpieczną. „Mój bohater miał wrażenie, że żadna kobieta mu się nie oprze – powiedział aktor. - A jednak ta, którą gra Małgosia Socha mu się oparła”. Playboy bardzo boleśnie odczuje skutki tego podrywu o czym będzie się można przekonać już na początku stycznia, kiedy film wejdzie na ekrany kin.

„Weekend” to film, na którym nie oszczędzano przy produkcji. Na planie pracowali specjaliści realizujący sceny akcji między innymi w „Casino Royale”. Widzów bawić będą najlepsi polscy aktorzy, a swoje trzy grosze, do każdej sceny, dołożył znany z ogromnego poczucia humoru, debiutujący tym razem w roli reżysera, Cezary Pazura.

Tak zabawnego „Weekendu” nie przeżyliście jeszcze w kinach! Zadbali o to m.in.: Paweł Małaszyński, Michał Lewandowski, Małgorzata Socha, Paweł Wilczak, Radosław Pazura, Jan Frycz i Olaf Lubaszenko.

dto9pv8

„Weekend” – komedia gangsterska! Od 7 stycznia w kinach!

Zobacz także:

**[

JASKÓŁKA LATA W BIELIŹNIE ]( http://film.wp.pl/jaskolka-lata-w-bieliznie-6025278372508801g ) * *[

TYCH ZDJĘĆ WSTYDZĄ SIĘ GWIAZDY ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g ) * *[

TAK ZARABIAJĄ DZIECI POLSKICH GWIAZD ]( http://film.wp.pl/nowa-generacja-najlepszych-polskich-aktorow-6025279244911745g ) * *[

JAK DZIŚ WYGLĄDA KEVIN Z "CUDOWNYCH LAT"? ]( http://aleseriale.pl/gid,7111,img,243835,fototemat.html )**

dto9pv8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dto9pv8