Trwa ładowanie...
pitbull
21-07-2014 11:05

Film o służbach specjalnych i śmierci Leppera - jest zwiastun!

Film o służbach specjalnych i śmierci Leppera - jest zwiastun!Źródło: Vue Movie Distribution
d1n0isl
d1n0isl

Już 3 października w kinach *"Służby specjalne" – film, który, jak zapowiada reżyser Patryka Vega, będzie mocniejszy od "Pitbulla". To prawdziwe, zrealizowane z rozmachem sensacyjne kino – zdjęcia kręcono między innymi w Iraku i we Włoszech. Jak zapewniają twórcy film zachwyci także grą aktorską.*

W obsadzie znaleźli się czołowi polscy aktorzy: Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Kamila Baar, Andrzej Grabowski, Jan Frycz i Eryk Lubos. Patryk Vega wraca do gatunku, w którym nie ma sobie równych i serwuje widzom porażający obraz polskich służb specjalnych działających na styku świata polityki, mediów i biznesu.

(fot. Vue Movie)

d1n0isl

Akcja filmu rozpoczyna się gdy dochodzi do likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Politycy orientują się, że pozbawiono Polskę „oczu i uszu”. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź), kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują i sami staną się celem.

W kinach od 3 października 2014 roku.

(fot. Vue Movie)

(fot. Vue Movie)

(fot. Vue Movie)

d1n0isl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n0isl