Trwa ładowanie...
dvd
05-02-2010 16:25

Film "Surogaci" dostępny na Blu-ray i DVD

Film "Surogaci" dostępny na Blu-ray i DVDŹródło: CD Projekt
d4g6i4l
d4g6i4l

Niekwestionowany gwiazdor Hollywood, a w szczególności filmów akcji - Bruce Willis (seria Szklana Pułapka)
powraca w nowej superprodukcji – *Surogaci
.*

Film, który jeszcze niedawno gościł na ekranach kin, już wkrótce będzie można dołączyć do domowej kolekcji, a to za sprawą jego premiery na Blu-ray® Hi-Def i DVD, która odbędzie się już 5 lutego b.r.

Surogaci to zapierająca dech w piersiach opowieść o postępie technologicznym, zbrodni i ludzkich słabościach.

d4g6i4l

Nie tak odległa wcale przyszłość wydaje się być niemal idealną. Bez ryzyka, bez zagrożeń. Bezpieczni w domach ludzie do zmagań z rzeczywistością wysyłają swoich surogatów – humanoidy łączące wytrzymałość maszyny z wdziękiem i pięknem ludzkiego ciała. Sterowane za pomocą fal mózgowych przeżywają za nich życie. Gdy po raz pierwszy od wielu lat ginie człowiek, system zaczyna się chwiać. Kto zawiódł – technologia czy człowiek? Aby rozwikłać tajemnicę i uratować ludzkość, jeden z agentów FBI musi otworzyć wrota do rzeczywistości i stanąć z nią twarzą w twarz. Czy uda mu się ocalić świat, w którym tylko on sam jest prawdziwy?

Inspiracją dla filmu był jeden z najbardziej znanych komiksów Roberta Vendittiego i Bretta Weldele’go o tym samym tytule. Oprócz Bruce’a Willisa, w Surogatach występują: Radha Mitchell (Silent Hill), Ving Rhames (Pulp Fiction, Mission Impossible), James Cromwell (Spider-man 3) i Rosamund Pike (An Education). Za kamerą stanął Jonathan Mostow, reżyser takich filmowych hitów jak Terminator 3: Bunt Maszyn, U-571.

Zarówno wydanie DVD jak i Blu-ray zawierac będzie wiele materiałów dodatkowych, które pozwolą jeszcze bardziej zagłębić się w mroczne realia świata Surogatów oraz uzmysłowić sobie, iż futurystyczny świat Surogatów jest bliższy współczesnej rzeczywistości, niż nam się wydaje.

Dodatki na DVD:
• Teledysk „I Will Not Bow” zespołu Breaking Benjamin
• Komentarz reżysera filmu Jonathana Mostowa (85 min)

d4g6i4l

Dodatki na Blu-ray:
• Teledysk „I Will Not Bow” zespołu Breaking Benjamin
• Komentarz reżysera filmu Jonathana Mostowa (85 min)
• Życie w wersji bardziej idealnej: Technologia w Surogatach — ekskluzywny materiał filmowy, który przenosi widza w futurystyczne realia Surogatów i umożliwia przyjrzenie się tworzeniu mechanicznych wersji głównych postaci
• Wychodząc poza ramy komiksu: Opowieść o tym, jak komiks stał się filmem — czyli niezwykła podróż, w trakcie której Surogaci przekształcili się z poczytnego komiksu w pełną efektów specjalnych superprodukcję.
• Cztery sceny niewykorzystane

Cena DVD – 54,99 PLN
Cena Blu-ray – 99,99 PLN

d4g6i4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g6i4l