Trwa ładowanie...
nbc
08-12-2009 13:23

Filmy NBC Universal legalnie w polskim Internecie

Filmy NBC Universal legalnie w polskim InternecieŹródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
d1cba0i
d1cba0i

Kolejna wielka wytwórnia filmowa zdecydowała się udostępniać legalnie swoje filmy, poprzez VOD w polskiej sieci, w tvscreen.pl.

Digital Partners, operator internetowej platformy wideo na żądanie (VoD) – tvscreen.pl (www.tvscreen.pl), podpisał wieloletnią umowę licencyjną z NBC Universal International Television Distribution. Dzięki współpracy spółki z kolejnym światowym dystrybutorem największe filmowe hity NBC Universal będą dostępne legalnie w polskim Internecie. Od października br. użytkownicy tvscreen.pl mają również dostęp do animowanych i fabularnych filmów z portfolio The Walt Disney Company.

Już w grudniu br. najnowsze produkcje NBC Universal pojawią się w ofercie internetowej platformy VoD – tvscreen.pl. Polscy internauci będą mieli dostęp do kilkudziesięciu filmów w ciągu roku wyprodukowanych przez tę renomowaną wytwórnię, w tym kilkunastu premier. Jeszcze w grudniu br. w serwisie dostępne będą takie mega hity, jak „Wrogowie Publiczni” (Public Enemies) oraz „Ostatni dom po lewej” (The Last House on the Left).

To dla nas wielka satysfakcja, że kolejne wielkie studio filmowe decyduje się na dystrybucję swoich produkcji w polskim Internecie, właśnie poprzez platformę tvscreen.pl. To również dowód na to, że sieć jest doskonałym miejscem do legalnego udostępniania najnowszych filmowych hitów, a nasza platforma spełnia najwyższe wymagania stawiane przez uznane studia z Hollywood – powiedział Leszek Mika, prezes Digital Partners.

Zobacz także:

d1cba0i

**[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) [

HISTORYCZNE NIEWYPAŁY ]( http://film.wp.pl/finansowe-klapy-filmowe-6025284952892545g ) [

NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI ]( http://film.wp.pl/nierozbieralne-polskie-aktorki-6025284635869825g ) [

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) **

d1cba0i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cba0i