Trwa ładowanie...
fred armisen
29-03-2016 04:04

Fred Armisen kontra wojownicze żółwie ninja

Fred Armisen kontra wojownicze żółwie ninja
d490or6

Fred Armisen użycza głosu postaci Kranga w produkcji "Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia" ("Teenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows").

Przypomnijmy, że Krang - wyglądający jak mózg, okrutny i sarkastyczny wódz pochodzący z Wymiaru X, który korzysta z humanoidalnego robota - będzie głównym przeciwnikiem tytułowych bohaterów. Informację o zaangażowaniu Freda Armisena potwierdzili podczas WonderCon producenci Andrew Form i Brad Fuller.

W nowym dziele Tyler Perry gra naukowca, Baxtera Stockmana, którego wynalazek będzie wykorzystany do próby zniszczenia antropomorficznego szczura Splintera, mentora żółwi. Aktor na planie pojawi się u boku Megan Fox (znów jako April O'Neil), Willa Arnetta, Laury Linney i Alessandry Ambrosio. Brian Tee wcieli się w przeciwnika tytułowych bohaterów, Shreddera. Alan Ritchson, Jeremy Howard, Pete Ploszek i Noel Fisher wracają jako Raphael, Donatello, Leonardo i Michelangelo.

W obsadzie znaleźli się ponadto Stephen Amell jako Casey Jones, Gary A. Williams jako Bebop i Sheamus jako Rocksteady.

Michael Bay odpowiada za produkcję sequela. Reżyserią obrazu kieruje David Green. Scenariusz napisali Josh Appelbaum i Andre Nemec.

Premierę wyznaczono na 1 czerwca 2016 roku.

Fred Armisen znany jest z serialu "Portlandia".

d490or6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d490or6