Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
25-08-2020 14:51

Gdzie zobaczymy Cezarego Pazurę? Aktor opowiedział o swoich planach podczas Domowego Klubu Filmowego Online

Cezary Pazura był kolejnym gościem projektu Domowy Klub Filmowy Online. W trakcie rozmowy z Weroniką Wawrzkowicz aktor opowiedział o kulisach pracy nad kultowym „Kilerem” oraz zdradził swoje najbliższe zawodowe plany. W jakich produkcjach zobaczymy go w przyszłości? Więcej informacji poniżej. Sprawdźcie również, z kim zaplanowane są kolejne domówki online.

Gdzie zobaczymy Cezarego Pazurę? Aktor opowiedział o swoich planach podczas Domowego Klubu Filmowego Online
dfhfmba
dfhfmba

Informacja prasowa Outdoor Cinema

Jak się okazuje jeden z najpopularniejszych polskich aktorów pojawi się w nowym serialu. Jak wyznał żartobliwie: „Gram tam ojca, ale to nie jest duża rola. Zawsze dzieci grają więcej niż ojcowie”. Trwająca pandemia spowolniła prace nad innym projektem, w którym również zobaczymy Cezarego Pazurę. „Jest też film, który zaczęliśmy przed koronawirusem. O naszej piłkarskiej reprezentacji. Gram trenera a la Nawałkę” – dodaje aktor.

Zapis rozmowy z Cezarym Pazurą w ramach Domowego Klubu Filmowego Online można zobaczyć tutaj:

Domowy Klub Filmowy Online to spotkania na żywo z udziałem znanych twórców polskiej kinomatografii. Filmowe domówki nie wymagają biletu, znoszą barierę ekranu, pozwalają zaprosić mistrzów kina do swojego domu. Internetowy chat powoduje, że każdy z widzów ma szansę na bezpośredni kontakt z twórcami. Formuła projektu buduje bliskość relacji, nagradza ciekawość, otwiera też bardziej nieśmiałych fanów kina, którzy w klasycznej formule DKF-ów, nie odważyliby się na zabranie głosu przy pełnej sali. Domowy Klub Filmowy Online łączy ze sobą intymność kontaktu z jego masowością. W spotkaniach mogą jednocześnie uczestniczyć tysiące widzów, których nie pomieściłaby nawet największa sala kinowa w Polsce.

dfhfmba

Przed nami dwie kolejne domówki:
26 sierpnia, godzina 20:00 – Olgierd Łukaszewicz i Hanna Mikuć-Sobocińska – spotkanie wokół filmu „Seksmisja”
27 sierpnia, godzina 20:00 – Andrzej Pągowski – spotkanie wokół plakatów filmowych

W ramach Domowego Klubu Filmowego Online odbywa się również konkurs, podczas którego kinomani mogą dać upust swojej kreatywności. Więcej szczegółów na stronie: https://dkfonline.pl/konkurs/

Obserwuj nas na FB @DKFOnline
www.DKFonline.pl

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.
Organizator: Outdoor Cinema
Patronat: miesięcznik KINO
Blog partnerski: Rozmawiam, bo lubię
Transmisje online: dobretransmisje.pl

Informacja prasowa Outdoor Cinema

dfhfmba
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfhfmba