Trwa ładowanie...
Aktualności

George Lopez i Salma Hayek łączą siły

George Lopez prowadzi rozmowy na temat udziału w jednym z projektów wytwórni Ventanazul, należącej do Salmy Hayek i Jose Tameza.
Share
George Lopez i Salma Hayek łączą siły
Źródło: AFP
d1x51ht

Lopez udzieli się najprawdopodobniej jako aktor, producent i współautor scenariusza.

Firma Ventanazul planuje zatrudnić do pracy nad swymi trzema pierwszymi projektami młodych, utalentowanych filmowców z Meksyku, Chile i Stanów Zjednoczonych.

Bracia Gabriel i Rodolfo Rivapalacio stworzą dla Ventanazul komedię fantasy "Bones Family" o mężczyźnie, który próbuje zjednoczyć swą rodzinę zabierając ją na wycieczkę do Las Vegas. Duet Rivapalacio ma na koncie obraz "Una pelicula de huevos", drugi najbardziej kasowy film wszechczasów w Meksyku zaraz po "Zbrodni Ojca Amaro".

d1x51ht

Następnym w kolejności projektem Ventanazul będzie remake izraelskiego filmu "Dzień dobry Panie Shlomi", za którego kamerą stanie Rodrigo Garcia. Ligiah Villalobos napisze scenariusz o nastolatku rozdartym między dążeniem do kariery a opieką nad rodziną.

Na początku przyszłego roku rozpoczną się zdjęcia do trzeciego, jak dotąd niezatytułowanego filmu wytwórni Hayek i Tameza. Jego twórcą zostanie Chilijczyk Nicolas Lopez. Komedia science-fiction opowie historię kobiety, która zostaje wysłana w przeszłość, aby zapobiec wybuchowi II wojny światowej. Bohaterka zakochuje się w najmniej odpowiednim momencie, ryzykując powodzenie misji.

George Lopez już niebawem wystąpi u boku Kevina Costnera w produkcji "Swing Vote".

d1x51ht

Podziel się opinią

Share
d1x51ht
d1x51ht