Trwa ładowanie...
dbq4ws9

"Git": Zamienił koloratkę na dresy i tatuaże [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Git": Zamienił koloratkę na dresy i tatuaże [WIDEO]
(East news)
dbq4ws9

*Włodzimierz Matuszak znany z roli księdza w serialu "Plebania" w mocnym męskim kinie, jakiego nie było w Polsce od czasów "Symetrii". Brutalne morderstwa, walka o władzę i strach, który prowokuje do najgorszych zbrodni w dramacie sensacyjnym odkrywającym brudny świat więziennych porachunków. Zobacz zwiastun filmu "Git".*

Jakub M. - przywódca w zakładzie karnym w Łęczycy - zostaje zamordowany. Ze wstępnych przesłuchań i akt sprawy wynika, że była to zemsta okaleczonego współwięźnia, Grzegorza R. Tydzień wcześniej Jakub M. udzielił wywiadu telewizyjnego. Dziennikarz śledczy, który z nim rozmawiał postanawia dojść do prawdy. Wywiad z mordercą odkryje szokujący bieg zdarzeń.

- Ponad cztery lata temu zakończył się serial „Plebania”, w którym grałem proboszcza. Teraz także gram proboszcza, ale już w innej produkcji - w serialu „Pierwsza miłość”. Spotkanie z Kubą było więc ciekawą odmianą. Dla aktora każda postać powinna być wyzwaniem. W każdej należy odnaleźć coś, co sprawi, że ma szansę się rozwijać, szukać i dać owej postaci coś nowego, niepowtarzalnego. - tłumaczy Włodzimierz Matuszak.

- Zainspirował mnie krótki artykuł w jednej z łódzkich gazet, który traktował o tym, iż jeden więzień zabił drugiego, na jego własną prośbę. Wydawało mi się to kompletnie niepojęte. Od razu pomyślałem, że to świetny pomysł na film, jednak do tego, aby napisać cokolwiek na temat więzienia, i chociażby spróbować zrozumieć emocje i motywacje faceta, który prosi drugiego, o pomoc w zejściu z tego świata, trzeba się przygotować. - opowiada reżyser Kamil Szymański.

dbq4ws9

"Git" w kinach od 13 listopada 2015.

dbq4ws9

Podziel się opinią

Share

dbq4ws9

dbq4ws9