Trwa ładowanie...
włodzimierz matuszak
+1
22-10-2015 11:08

"Git": Zamienił koloratkę na dresy i tatuaże [WIDEO]

Share
"Git": Zamienił koloratkę na dresy i tatuaże [WIDEO]Źródło: East news
d25tl03

*Włodzimierz Matuszak znany z roli księdza w serialu "Plebania" w mocnym męskim kinie, jakiego nie było w Polsce od czasów "Symetrii". Brutalne morderstwa, walka o władzę i strach, który prowokuje do najgorszych zbrodni w dramacie sensacyjnym odkrywającym brudny świat więziennych porachunków. Zobacz zwiastun filmu "Git".*

Jakub M. - przywódca w zakładzie karnym w Łęczycy - zostaje zamordowany. Ze wstępnych przesłuchań i akt sprawy wynika, że była to zemsta okaleczonego współwięźnia, Grzegorza R. Tydzień wcześniej Jakub M. udzielił wywiadu telewizyjnego. Dziennikarz śledczy, który z nim rozmawiał postanawia dojść do prawdy. Wywiad z mordercą odkryje szokujący bieg zdarzeń.

- Ponad cztery lata temu zakończył się serial „Plebania”, w którym grałem proboszcza. Teraz także gram proboszcza, ale już w innej produkcji - w serialu „Pierwsza miłość”. Spotkanie z Kubą było więc ciekawą odmianą. Dla aktora każda postać powinna być wyzwaniem. W każdej należy odnaleźć coś, co sprawi, że ma szansę się rozwijać, szukać i dać owej postaci coś nowego, niepowtarzalnego. - tłumaczy Włodzimierz Matuszak.

- Zainspirował mnie krótki artykuł w jednej z łódzkich gazet, który traktował o tym, iż jeden więzień zabił drugiego, na jego własną prośbę. Wydawało mi się to kompletnie niepojęte. Od razu pomyślałem, że to świetny pomysł na film, jednak do tego, aby napisać cokolwiek na temat więzienia, i chociażby spróbować zrozumieć emocje i motywacje faceta, który prosi drugiego, o pomoc w zejściu z tego świata, trzeba się przygotować. - opowiada reżyser Kamil Szymański.

"Git" w kinach od 13 listopada 2015.

d25tl03
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25tl03
d25tl03