Trwa ładowanie...

"Gru, Dru i Minionki” na 4K UHD, Blu-ray oraz DVD. W sklepach od 13 listopada

Studio Illumination, które dało kinomanom "Jak ukraść księżyc”, "Minionki rozrabiają” i najbardziej kasowy animowany przebój roku 2015 "Minionki”, kontynuuje historię Gru, Lucy i ich uroczych córeczek Margo, Edith i Agnes oraz Minionków w filmie "Gru, Dru i Minionki”. Premiera filmu na 4K UHD, Blu-ray, DVD 13 listopada.

"Gru, Dru i Minionki” na 4K UHD, Blu-ray oraz DVD. W sklepach od 13 listopadaŹródło: Materiały prasowe
djjb0e4
djjb0e4

Po wyrzuceniu z Ligi Antyzłoczyńców - bowiem nie potrafił schwytać Balthazara Bratta, superzbira zagrażającego ludzkości - Gru popada w głęboki kryzys tożsamości. Kiedy tajemniczy nieznajomy powiadamia go, że ma brata bliźniaka marzącego, by pójść drogą zła, którą on właśnie opuścił, były superzbir Gru przypomi sobie, jak dobrze być złym.

"Gru, Dru i Minionki" - zwiastun:

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Mikołaja Cieślaka i Roberta Górskiego, z kultowego Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Robert Górski wciela się w postać czarnego charakteru Baltazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego największym wrogiem. Ale to nie koniec zawirowań w życiu Gru... po latach odnajduje się jego brat bliźniak - Dru (Mikołaj Cieślak). Głosu postaci Gru - jak zawsze - użyczył znakomity Marek Robaczewski.

Bannnaaannnaaa!
"Gru, Dru i Minionki": Robert Górski i Mikołaj Cieślak wpadli w ręce Minionków!
djjb0e4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djjb0e4