Trwa ładowanie...
d1ujtyc

"Gru, Dru i Minionki” na 4K UHD, Blu-ray oraz DVD. W sklepach od 13 listopada

Studio Illumination, które dało kinomanom "Jak ukraść księżyc”, "Minionki rozrabiają” i najbardziej kasowy animowany przebój roku 2015 "Minionki”, kontynuuje historię Gru, Lucy i ich uroczych córeczek Margo, Edith i Agnes oraz Minionków w filmie "Gru, Dru i Minionki”. Premiera filmu na 4K UHD, Blu-ray, DVD 13 listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gru, Dri i Minionki"
"Gru, Dri i Minionki" (Materiały prasowe)
d1ujtyc

Po wyrzuceniu z Ligi Antyzłoczyńców - bowiem nie potrafił schwytać Balthazara Bratta, superzbira zagrażającego ludzkości - Gru popada w głęboki kryzys tożsamości. Kiedy tajemniczy nieznajomy powiadamia go, że ma brata bliźniaka marzącego, by pójść drogą zła, którą on właśnie opuścił, były superzbir Gru przypomi sobie, jak dobrze być złym.

"Gru, Dru i Minionki" - zwiastun:

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Mikołaja Cieślaka i Roberta Górskiego, z kultowego Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Materiały prasowe

Robert Górski wciela się w postać czarnego charakteru Baltazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego największym wrogiem. Ale to nie koniec zawirowań w życiu Gru... po latach odnajduje się jego brat bliźniak - Dru (Mikołaj Cieślak). Głosu postaci Gru - jak zawsze - użyczył znakomity Marek Robaczewski.

Bannnaaannnaaa!

d1ujtyc

"Gru, Dru i Minionki": Robert Górski i Mikołaj Cieślak wpadli w ręce Minionków!

d1ujtyc

Podziel się opinią

Share

d1ujtyc

d1ujtyc