Trwa ładowanie...
d4gstv1

Grzegorz Hyży w piosence z filmu "Pech to nie grzech". Film w kinach od 25 grudnia

Nowa komedia Ryszarda Zatorskiego z Marią Dębską i Mikołajem Roznerskim w rolach głównych! Prezentujemy teledysk Grzegorza Hyżego do piosenki promującej film "Pech to nie grzech”. Film wejdzie na ekran kin 25 grudnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Finalista programu "X Factor" zaśpiewał do nowej komedii romantycznej
Finalista programu "X Factor" zaśpiewał do nowej komedii romantycznej (Materiały prasowe)
d4gstv1

25 grudnia do polskich kin trafi nowa komedia romantyczna zatytułowana "Pech to nie grzech” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Piosenkę promującą film, stworzył Grzegorz Hyży w duecie z Konradem Bilińskim.

"Pech to nie grzech” to piosenka z przewrotną warstwą liryczną. Niektórym wydaje się, że pech determinuje całe ich życie, kłody pod nogami to ich chleb powszedni, a miłość nigdy nie zapuka do ich drzwi. Tymczasem wystarczy chwila, która może wywrócić do góry nogami cały świat, a pech, o który obwiniają swoje niepowodzenia może stać się początkiem prawdziwego szczęścia.

Materiały prasowe

Tekst piosenki nawiązuje do historii ukazanej w filmie. Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. W rolach głównych wystąpili również Krzysztof Czeczot, Tomasz Karolak oraz Anna Dereszowska.
Do utworu powstał również teledysk, który ukazuje fragmenty filmu. Reżyserem klipu jest Konrad Aksinowicz. Za zdjęcia odpowiada Sebastian Milaszewski.

d4gstv1

Podziel się opinią

Share

d4gstv1

d4gstv1