Trwa ładowanie...

''Guardians of the Galaxy'': Vin Diesel na pewno drzewem

''Guardians of the Galaxy'': Vin Diesel na pewno drzewem
d46blc2
d46blc2

*Vin Diesel potwierdził, że wcieli się w postać Groota w filmie "Guardians of the Galaxy".*

W czerwcu aktor dość enigmatycznie poinformował na Facebooku, że ludzie z Marvela zaprosili go na rozmowę. Fani obstawiali, że Diesel zostanie obsadzony w "Avengers 2", ewentualnie w planowanych filmach "Dr. Strange" lub "Black Panther". W ostatnich dniach aktor uciął wszystkie spekulacje zmieniając swoje zdjęcie profilowe na rysunek Groota, żywego drzewa z kosmosu występującego w komiksach Marvela, a dziś wiemy już, że nie był to żart.

- Jestem aktorem i nie zawsze muszę dokonywać oczywistych wyborów - oznajmił Diesel. - Chcę występować w projektach, których ludzie się po mnie nie spodziewają, bo to interesujące, a jeśli coś jest interesujące, jest też inspirujące.

Gwiazdor dodał także, że ludzie z Marvela nie są na niego źli za ujawnienie tajemnicy jego roli w filmie.

d46blc2

- Wiem, że Marvel pilnie strzeże swoich tajemnic, ale ja i tak byłem bardzo dyskretny w tej sprawie, więc nikt się na mnie nie obraził - oznajmił Diesel. - Zmieniłem tylko zdjęcie profilowe. Na konwencie Comic-Con milczałem jak grób, gdy ludzie zadawali mi pytania o Marvela.

Rola Groota, którą Diesel zagra w filmie "Guardians of the Galaxy", nie będzie raczej rozbudowana - w animowanych adaptacjach komiksów Marvela Groot nie mówił wiele. W zasadzie wypowiadał tylko własne imię. Fragment kreskówki z udziałem Groota można obejrzeć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że premiera "Guardians of the Galaxy" planowana jest na sierpień 2014 roku. Za reżyserię odpowiada James Gunn.
Vina Diesela mogliśmy podziwiać ostatnio w szóstej odsłonie "Szybkich i wściekłych".

d46blc2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46blc2