Trwa ładowanie...
d4i58o0

"Gwiezdne wojny": Kup droida BB-8

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gwiezdne wojny": Kup droida BB-8
d4i58o0

*"Gwiezdne wojny" to nie tylko filmy, ale też przynoszące milionowe zyski gadżety. Maniacy gwiezdnej sagi otrzymali właśnie nowy obiekt pożądania.*

Specjalizująca się w małych robotach firma Sphero we współpracy z Disneyem stworzyła znanego ze zwiastuna nowych "Gwiezdnych wojen" droida BB-8. Robot wielkości pomarańczy jest całkowicie sterowany dzięki aplikacji na komórce, reaguje także na polecania głosowe.

Na tej stronie natomiast można kupić droida za 149 dolarów.

Przypomnijmy, że akcja filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" rozgrywać się będzie 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". W nowej części kosmicznej opowieści do swoich ról wracają Mark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się Oscar Isaac, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong'o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anders i Max von Sydow.

d4i58o0

Dzieło wyreżyserował J.J. Abrams, który również - razem z Lawrence'em Kasdanem - napisał scenariusz. Muzyką zajął się John Williams, a zdjęciami Daniel Mindel.

Premiera zapowiedziana została na 18 grudnia.

d4i58o0

Podziel się opinią

Share
d4i58o0
d4i58o0