Trwa ładowanie...

''Gwiezdne Wojny'': Nowy Dracula nie stanie po ciemnej stronie Mocy

Share
''Gwiezdne Wojny'': Nowy Dracula nie stanie po ciemnej stronie Mocy
d35rccf

*Jonathan Rhys Meyers zaprzeczył doniesieniom, jakoby miał zagrać w siódmej części sagi "Gwiezdne Wojny".*

W prasie pojawiły się spekulacje o roli czarnego charakteru dla Irlandczyka, ponieważ za kamerą produkcji stanie J.J. Abrams, a obaj panowie mieli już okazję współpracować na planie "Mission Impossible III".

- Pracowałem z nim, ale nie wierzę w plotki - mówi Meyers. - Gram złych facetów, bo wyglądam tak jak oni. Jeśli chodzi o aspekt fizyczny, jest we mnie coś intensywnego, co sprawia, że jestem nieokiełznany. Chciałbym być jednym z tych cudownych, zrelaksowanych chłopców kręcących komedie romantyczne, ale nie dostaję takich ofert. Przypuszczam, że na zawsze pozostanę antybohaterem.

d35rccf

Zdjęcia do nowej odsłony "Gwiezdnych Wojen" rozpoczną się na początku przyszłego roku. W obsadzie mają znaleźć się aktorzy dobrze znani fanom sagi: Carrie Fisher, Mark Hamill, Harrison Ford i Ian McDiarmid.

Jonathan Rhys Meyers już w listopadzie zaprezentuje krwiożercze oblicze w głównej roli nowego serialu NBC "Dracula". Obecnie można go zobaczyć także w kinach w produkcji "Dary Anioła: Miasto kości", gra Nocnego Łowcę, Valentine'a Morgensterna.

d35rccf

Podziel się opinią

Share
d35rccf
d35rccf