Trwa ładowanie...
d3lbe8k
Megafon.pl
Aktualności

"Hellboy 3" nie powstanie. ''To ostateczna decyzja''

Złe wieści dla fanów Hellboya. Guillermo del Toro nie widzi szans na realizację trzeciej części filmowego cyklu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ron Perlman fot. UIP
Ron Perlman fot. UIP (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d3lbe8k

"Hellboy" opowiada o wyjątkowym potworze, który przyszedł na świat pod koniec II wojny światowej. Na Ziemię przywołał go z otchłani Rasputin, który będąc na usługach nazistów, chciał uczynić z Piekielnego Chłopca narzędzie zniszczenia ludzkości. Jego plan zniweczyli jednak alianci, którzy wychowali Hellboya na obrońcę prawa. Siły zła jednak nie zapomniały o potworze i po 60 latach przyszły się upomnieć o swojego druha.

Guillermo Del Toro, który stał za kamerą obrazów "Hellboy" i "Hellboy: Złota armia" nigdy nie krył, że planuje trylogię.

- Ja i Guillermo zeszliśmy z planu drugiego "Hellboya" z nastawieniem, że nigdy nie nakręcimy kontynuacji - mówił kilka lat temu odtwórca głównej roli, Ron Perlman. - Ale z biegiem czasu doszedłem do wniosku, że w głowie Guillermo "Hellboy" zawsze był trylogią, tak właśnie zaplanował tę ekranizację. On doskonale wie, jak powinien wyglądać finał tej serii, i ja także. Jeśli by powstał, przeszedłby do historii, nawet bez dwóch wcześniejszych filmów. Powtarzam Guillermo: "Jesteś to winny światu". Wzbudzam w nim poczucie winy.

d3lbe8k

Teraz, zdaniem reżyser, nie ma już na to szans.

- Rozmawiałem ze wszystkimi zainteresowanymi - napisał reżyser na Twitterze.* - Muszę donieść, że na 100 procent sequel nie powstanie. To ostateczna decyzja w tej sprawie. *

Guillermo del Toro ostatnio zajęty jest serialem "Łowca trolli", gdzie pełni rolę producenta.

d3lbe8k

Podziel się opinią

Share

d3lbe8k

d3lbe8k