Trwa ładowanie...
duyp7vq

''Her'': Joaquin Phoenix samotny i zakochany przy dźwiękach Arcade Fire [wideo]

Share
''Her'': Joaquin Phoenix samotny i zakochany przy dźwiękach Arcade Fire [wideo]
duyp7vq

*Spike Jonze przedstawił fanom pierwszy zwiastun swojego najnowszego filmu - "Her" - z Joaquinem Phoenixem w głównej roli. Jak dowiadujemy się z zapowiedzi, za muzykę odpowiada zespół Arcade Fire.*

Akcja opowieści osadzona została w Los Angeles w niedalekiej przyszłości. Phoenix wciela się w niejakiego Theodore'a Twombly'ego, który zarabia na życie, pisząc wzruszające listy dla innych ludzi. Pewnego dnia, załamany niedawnym rozstaniem, postanawia skorzystać z nowej sieciowej usługi - specjalnego systemu operacyjnego, sformatowanego pod kątem jego osobowości. W ten sposób w jego życiu pojawia się głos "Samanthy" - zaskakująco zabawnej i mądrej dziewczyny.

Kilka miesięcy temu Jonze nazwał swoje dzieło niekonwencjonalnym połączeniem kina science fiction i romansu, które pozwala zbliżyć się do natury miłości.

duyp7vq

Obok Phoenixa w filmie występują Rooney Mara i Amy Adams. "Samantha" mówi głosem Scarlett Johansson.

Zwiastun można obejrzeć poniżej:

Kanadyjczycy mieli już okazję współpracować z Jonze'em m.in. przy klipie "The Suburbs". Ich utwór "Wake Up" został wykorzystany w trailerze do poprzedniego filmu reżysera, "Gdzie mieszkają dzikie stwory".

Dyskografię Arcade Fire zamyka longplay "The Suburbs" z sierpnia 2010 roku. 29 października powinniśmy doczekać się następcy tego dzieła. Nieoficjalnie mówi się, iż krążek otrzymał tytuł "Reflektor".

duyp7vq

Podziel się opinią

Share
duyp7vq
duyp7vq