Trwa ładowanie...
tom hiddleston

"High-Rise": Tom Hiddleston opowiada, jak przygotowywał się do roli [WIDEO]

Share
"High-Rise": Tom Hiddleston opowiada, jak przygotowywał się do roli [WIDEO]
Źródło: getty
d2ie12e

- Wziąłem udział w sekcji zwłok jako obserwator, żeby lepiej zrozumieć swoją postać – <a href="http://film.wp.pl/tom-hiddleston-6030960459105409c">Tom Hiddleston</a> opowiada, jak przygotowywał się do roli doktora Lainga w filmie <a href="http://film.wp.pl/high-rise-6027729978983042c">"High-Rise"</a>.

Tom Hiddleston, obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych brytyjskich aktorów, którego mogliśmy podziwiać w takich filmach jak "Thor" czy "Tylko kochankowie przeżyją", powraca na duży ekran w wizjonerskiej ekranizacji powieści J.G. Ballarda – "High-Rise".

W filmie Bena Wheatleya Tom Hiddleston gra doktora Roberta Lainga, który wprowadza się do luksusowego apartamentowca. Wieżowiec został zbudowany po to, aby zaspokajać wszelkie kaprysy londyńskiej elity. Jednak szybko okazuje się, że pozostali lokatorzy nie mają najmniejszego zamiaru zostawić Lainga w spokoju. Mężczyzna staje się świadkiem i uczestnikiem niezdrowej rywalizacji, która opanowuje wszystkich mieszkańców. Stopniowo pełen przepychu, zakrapianych imprez i szalonych orgii raj zmienia się w prawdziwe piekło, a do uporządkowanego świata wkracza chaos, bezprawie i przemoc. Minie dużo czasu zanim Robert Laing poczuje się tam jak u siebie.

Hiddleston przyznał, że aby lepiej poczuć swoją rolę, przeszedł szereg przygotowań, m.in. biorąc udział w autopsji.

– Wziąłem udział w sekcji zwłok, jako obserwator żeby lepiej zrozumieć swoją postać. To bardzo intensywne i dziwne doświadczenie.
High-Rise z Tomem Hiddlestonem, Sienną Miller i Jeremym Ironsem w kinach już 15 kwietnia!
d2ie12e

Podziel się opinią

Share
d2ie12e
d2ie12e