Trwa ładowanie...
tom hiddleston
13-04-2016 13:21

"High-Rise": Tom Hiddleston opowiada, jak przygotowywał się do roli [WIDEO]

Share
"High-Rise": Tom Hiddleston opowiada, jak przygotowywał się do roli [WIDEO]Źródło: getty
di1t22u

- Wziąłem udział w sekcji zwłok jako obserwator, żeby lepiej zrozumieć swoją postać – <a href="http://film.wp.pl/tom-hiddleston-6030960459105409c">Tom Hiddleston</a> opowiada, jak przygotowywał się do roli doktora Lainga w filmie <a href="http://film.wp.pl/high-rise-6027729978983042c">"High-Rise"</a>.

Tom Hiddleston, obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych brytyjskich aktorów, którego mogliśmy podziwiać w takich filmach jak "Thor" czy "Tylko kochankowie przeżyją", powraca na duży ekran w wizjonerskiej ekranizacji powieści J.G. Ballarda – "High-Rise".

W filmie Bena Wheatleya Tom Hiddleston gra doktora Roberta Lainga, który wprowadza się do luksusowego apartamentowca. Wieżowiec został zbudowany po to, aby zaspokajać wszelkie kaprysy londyńskiej elity. Jednak szybko okazuje się, że pozostali lokatorzy nie mają najmniejszego zamiaru zostawić Lainga w spokoju. Mężczyzna staje się świadkiem i uczestnikiem niezdrowej rywalizacji, która opanowuje wszystkich mieszkańców. Stopniowo pełen przepychu, zakrapianych imprez i szalonych orgii raj zmienia się w prawdziwe piekło, a do uporządkowanego świata wkracza chaos, bezprawie i przemoc. Minie dużo czasu zanim Robert Laing poczuje się tam jak u siebie.

Hiddleston przyznał, że aby lepiej poczuć swoją rolę, przeszedł szereg przygotowań, m.in. biorąc udział w autopsji.

– Wziąłem udział w sekcji zwłok, jako obserwator żeby lepiej zrozumieć swoją postać. To bardzo intensywne i dziwne doświadczenie.
High-Rise z Tomem Hiddlestonem, Sienną Miller i Jeremym Ironsem w kinach już 15 kwietnia!
di1t22u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di1t22u
di1t22u