Qaqwqwrqw

Hugh Jackman zdradził tajemnicę trwałego małżeństwa

Hugh Jackman jest już ze swoją małżonką od 23 lat. Aktor zdradza, jaka jest recepta na udany i długotrwały związek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
attends the Academy of Motion Picture Arts and Sciences' 10th annual Governors Awards at The Ray Dolby Ballroom at Hollywood & Highland Center on November 18, 2018 in Hollywood, California.
attends the Academy of Motion Picture Arts and Sciences' 10th annual Governors Awards at The Ray Dolby Ballroom at Hollywood & Highland Center on November 18, 2018 in Hollywood, California. (Getty Images)
Qaqwqwrqw

Hugh Jackman zdradził tajemnicę trwałego małżeństwa

Ulubiona para w Hollywood w tym roku obchodził 23. rocznicę swojego ślubu. Hugh Jackman twierdzi, że wystarczyło podjąć “prosty, lecz silny wybór”, który pomógł mu chronić jego małżeństwo.

W tekście dla “WHO Magazine” aktor napisał, że zawarł ze swoją żoną pewien pakt, zanim zdecydowali się na posiadanie dzieci.

Qaqwqwrqw

“Zanim mieliśmy dzieci, Deb i ja podjęliśmy prosty, lecz silny wybór, by pozwolić sobie na refleksję przy każdym życiowym zakręcie. Czasem są one większe, czasem mniejsze, czasem nie wiesz, że w ogóle miały miejsce. W takich momentach obiecaliśmy sobie, że będziemy się pytać nawzajem, jak wpływa to na nasze małżeństwo"- mówi Jackman.

Na początku tego roku aktor wyjawnił, że “intymność” jest kluczem do szczęśliwego małżeństwa.

“Bez cienia wątpliwości jest to najważniejsza rzecz. Ludzie mówią o intymności i zakładają, że chodzi wyłącznie o sferę łóżkową. Intymność polega na zdolności do dzielenia się wszystkim - dobrymi rzeczami, złymi, lękami, sukcesami. Deb i ja mieliśmy to od samego początku. Zawsze byliśmy sobą w swoim towarzystwie” - powiedział Jackman w rozmowie z “People”.

Małżeństwo Hugh Jackmana i Deborry-Lee Furness

Qaqwqwrqw

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness poznali się na planie australijskiego serialu “Corelli” w 1995 r., gdy Hugh był świeżo po szkole aktorskiej. Produkcja przetrwała zaledwie jeden sezon, jednak według aktora poznanie Deborry było najlepszą rzeczą, jaka przytrafiła mu się w życiu.

Para wzięła ślub w Melbourne w 1996 r. Po problemach z poczęciem potomstwa zdecydowali się na adopcje dwójki dzieci, Oscara i Avy.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw