Trwa ładowanie...

''Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia'': Oscar nie zmienił temperamentu Jennifer Lawrence

''Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia'': Oscar nie zmienił temperamentu Jennifer Lawrence
d2i6hl7
d2i6hl7

Według *Liama Hemswortha, liczne nagrody z Oscarem na czele nie mają żadnego wpływu na temperament Jennifer Lawrence. Kolega z planu "Igrzysk śmierci" dodał, że aktorka jest równie zabawna i wyluzowana jak przed laty.*

- Nic nie namieszało jej w głowie przez ostatnich kilka lat - przekonuje Hemsworth w programie "Good Morning America". - Nawet nie zdalibyście sobie sprawy, że odniosła aż taki sukces! Kiedy po raz pierwszy spotkałem ją na planie była pełna życia i wnosiła na plan niesamowitą energię. Nawet wtedy, gdy kręciliśmy najtrudniejsze sceny w "Igrzyskach śmierci" i było dość mrocznie, ona wciąż zachowywała świetną energię.

Jennifer otrzymała w tym roku Złoty Glob i Nagrodę Akademii za pierwszoplanową rolę w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia" w reżyserii Davida O. Russella.

Zarówno Lawrence jak i Hemsworth biorą już udział w kampanii promocyjnej drugiej odsłony sagi o Katniss Everdeen - "Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia". Premiera produkcji jest zaplanowana na 22 listopada 2013 roku.

d2i6hl7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i6hl7