Trwa ładowanie...
drużyna
22-04-2014 12:06

Ile pompek do zwycięstwa? - teaser filmu ''Drużyna'' Michała Bielawskiego. Film w kinach w sierpniu 2014.

Share
Ile pompek do zwycięstwa? - teaser filmu ''Drużyna'' Michała Bielawskiego. Film w kinach w sierpniu 2014.Źródło: Gutek Film
d3r3j6z

Zdjęcia do filmu Bielawskiego zaczęły się w maju 2013 w Spale na zgrupowaniu kadry narodowej. Ostatnie zdjęcia będą miały miejsce w maju 2014, we Wrocławiu na meczach eliminacji Mistrzostw Europy.

„W sporcie zawodowym fascynująca jest determinacja wielu zawodników, to ile muszą znieść i unieść podczas przygotowań a później również po wielkich imprezach sportowych. (…) Zależy mi na tym aby widzowie zobaczyli jak wiele pracy siatkarze muszą włożyć w przygotowanie do gry. Najczęściej widzimy tylko występ drużyny. Tymczasem poprzedza go długa, wielotygodniowa praca, w trakcie której poszczególni gracze ćwiczą po kilka godzin dziennie i uczą się ze sobą komunikować. Zdarzają się też kontuzje lub sytuacja, w której siatkarzom goją się rany po kontuzjach z sezonu ligowego.” - podkreśla Bielawski.

Teaser filmu:

O produkcji:
Drugi w historii polskiego kina film o siatkówce. Premiera poprzedzi rozgrywane w Polsce po raz pierwszy Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Polski volleyland. Współcześni gladiatorzy, wylewający na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddaleni od najbliższych. Po drugiej stronie sponsorzy, działacze, komentatorzy, cheerleaderki, duet Kułaga-Magiera, hale pełne wiernych kibiców polskiej drużyny; gotowych przejechać setki kilometrów za swoimi idolami. Wspólna radość po wygranych, smutek po porażkach. Każdy sezon to nowe cele, nowe perspektywy, kolejne mistrzostwa do zdobycia. Co przyniesie najbliższy?

Za czym tęskni Michał Winiarski? Jak Michał Kubiak w dzieciństwie reagował na porażki? Co na bezludnej wyspie zrobiłby Krzysztof Ignaczak? Jak wolny czas spędza Marcin Możdżonek? Co po zakończeniu kariery będzie robił Łukasz Żygadło? Jakich cech u innych ludzi szuka Bartosz Kurek? Jak z grupy indywidualności i niezwykłych charakterów stworzyć DRUŻYNĘ?

d3r3j6z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r3j6z
d3r3j6z