Trwa ładowanie...
iron fist
19-04-2016 18:04

Iron Fist na ulicach Nowego Jorku

Iron Fist na ulicach Nowego Jorku
d1aqsuy
d1aqsuy

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu nowej komiksowej produkcji "Iron Fist".

Zeszyty o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist wydawane są od lat 70. Bohaterem jest wychowany przez mnichów z K'un L'un, Danny Rand. To właśnie pod ich opieką nauczył się starożytnej, wschodniej sztuki walki. Technika ta gwarantuje osobie, która jej używa, niezwykłą siłę oraz umiejętność panowania nad umysłem, ciałem i duchem. Po powrocie do Ameryki, już jako dorosły mężczyzna, Rand wykorzystuje swoje niezwykłe umiejętności do pomocy ludziom znajdującym się w opałach. Bohater poszukuje też morderców swoich rodziców. Twórcami "Iron Fist" byli Roy Thomas i Gil Kane. W aktualnie wydawanych komiksach z serii, Iron Fist jest także członkiem grupy The New Avengers.

W nadchodzącym serialu Netfliksa Danny Rand (Finn Jones)
wraca do Nowego Jorku po latach nieobecności, gdzie walczyć będzie z korupcją i przestępczością.

Pierwsze zdjęcia ukazujące tytułowego bohatera można zobaczyć pod tym adresem.

d1aqsuy

W obsadzie znaleźli się również: Jessica Henwick jako Colleen Wing, David Wenham jako Harold Meachum, Jessica Stroup jako Joy Meachum i Tom Pelphrey jako Ward Meachum.

Premiera planowana jest na początek 2017 roku. Rolę showrunnera pełni Scott Buck ("Dexter").

"Iron Fist" to jedna z czterech części (w jej skład wchodzą jeszcze "Jessica Jones" oraz "Luke Cage" i "Daredevil"), która doprowadzi do miniserii "Marvel's The Defenders" łączącej wszystkich głównych superbohaterów. Projekt powstaje dla Netfliksa.

d1aqsuy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aqsuy