Trwa ładowanie...
daj9a5z

Jak wiele rzeczy może się zawalić w trakcie godzinnego biegu? ''Wściekłość'' już w kinach

"Wściekłość" wytrąca z równowagi, ale też stawia wiele ważnych pytań. Do kin trafił najnowszy film braci Węgrzyn „Wściekłość”. Zrealizowany za minimalne pieniądze, bez wsparcia PISF, co jest ewenementem. Efekt zaskakuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak wiele rzeczy może się zawalić w trakcie godzinnego biegu? ''Wściekłość'' już w kinach
(Materiały prasowe)
daj9a5z

„Wściekłość” to historia Adama, trzydziestoparoletniego prezentera telewizji, męża pięknej Edyty i ojca dwójki małych dzieci, uwikłanego w skomplikowane relacje rodzinno-zawodowe. Podczas joggingu wzdłuż warszawskiej obwodnicy, bohater prowadzi rozmowy telefoniczne z najbliższymi i współpracownikami, które odsłaniają jego tajemnice. Nieprzewidywalny ciąg wydarzeń wieczoru kwestionuje jego dotychczasowe życiowe wybory.

Film stawia pytania o granice ludzkiej uczciwości wobec siebie i otoczenia oraz o cenę dążenia do sukcesu i samorealizacji.

daj9a5z

- „Wściekłość” to film, w którym narracja oparta jest o jednego aktora. W epizodycznych rolach widzimy inne postacie jednak głównie śledzimy poczynania głównego bohatera. To opowieść psychologiczna z elementami kina grozy - mówi reżyser filmu Michał Węgrzyn.

Autorem zdjęć jest brat reżysera Wojciech Węgrzyn. W rolach głównych: Jakub Świderski, Małgorzata Zajączkowska, Paulina Chapko i Natalia Klimas.

Muzykę do filmu „Wściekłość” skomponował Tomasz QLHEAD Kuldo, a jego płyta "Decay [Rage OST]" ukaże się 17 marca.

"Wściekłość" w kinach od 17 marca.

Materiały prasowe
daj9a5z

Podziel się opinią

Share

daj9a5z

daj9a5z