Trwa ładowanie...
d3516xl

Jan Kobuszewski nie żyje. Pożegnała go Karolina Korwin-Piotrowska

Jan Kobuszewski był jednym z wybitniejszych polskich aktorów w historii. Jego śmierć bardzo mocno poruszyła artystów, ale nie tylko. Wśród osób żegnających go w mediach społecznościowych jest Karolina Korwin-Piotrowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jan Kobuszewski miał 85 lat
Jan Kobuszewski miał 85 lat (ONS.pl)
d3516xl

Jan Kobuszewski grał w wielu hitowych filmach i serialach. Znany był też z występów w teatrze i kabaretach. Jeden ze skeczów Kabaretu Dudek z jego udziałem przypomniała na Facebooku Karolina Korwin-Piotrowska. "Dziękuję za wszystko, Panie Janie" - napisała w treści posta. Dziennikarka zamieściła też pożegnalny wpis na Instagramie. Tam także podziękowała i dodała kadry z występów kabaretowych Kobuszewskiego. W komentarzach internauci pisali, że śmierć Kobuszewskiego to "wielka strata". Byli zasmuceni.

Jan Kobuszewski wystąpił w takich produkcjach jak "Poszukiwany, poszukiwana", "Halo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy", "Lata dwudzieste... lata trzydzieste..." i "Złoto dezerterów".

ZOBACZ TEŻ: Sebastian Fabijański: "Po śmierci ojca chowałem się do kampera i nie rozmawiałem z innymi"

Miał też epizodyczne role w "Czterdziestolatku", "Zmiennikach" i "Alternatywach 4". Grał także w "Klanie" oraz użyczał głosu postaciom w animacji "Przygód kilka wróbla Ćwirka". Zmarł w wieku 85 lat.

d3516xl

Podziel się opinią

Share

d3516xl

d3516xl