Trwa ładowanie...
jason clarke
12-12-2013 03:33

Jason Clarke kandydatem do nowego Johna Connora

Jason Clarke kandydatem do nowego Johna Connora
d1mejgy
d1mejgy

Australijczyk Jason Clarke, znany m.in. z "Wielkiego Gatsby'ego" i "Wroga numer jeden", prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "Terminator: Genesis". Jest kandydatem do roli Johna Connora.

W świecie produkcji o Terminatorze Connor jest bohaterem wojny z inteligentnymi robotami - to on staje na czele buntu ludzi przeciwko maszynom. Do tej pory śmiałka grali Edward Furlong ("Terminator 2: Dzień sądu"), Nick Stahl ("Terminator 3: Bunt maszyn"), Thomas Dekker ("Terminator: Kroniki Sary Connor") i Christian Bale ("Terminator: Ocalenie").

Producenci "Terminator: Genesis" poszukują również pozostałych członków obsady. Kandydatkami do roli Sary Connor są Emilia Clarke ("Gra o tron") i Brie Larson ("Wszystkie wcielenia Tary"). Na zdjęcia próbne do produkcji - z myślą o postaci ojca Connora, Kyle'a Reese'a (grali go już Michael Biehn, Jonathan Jackson i Anton Yelchin), zaproszono Garreta Hedlunda i Nicholasa Houlta.

Kolejny film o Terminatorze wyreżyseruje Alan Taylor. Scenariusz napisali Laeta Kalogridis i Patrick Lussier. Na ekran ma powrócić Arnold Schwarzenegger. Dzieło to powinno otworzyć trylogię. Premiera zapowiedziana została na lipiec 2015 roku.

Przypomnijmy, że jednocześnie realizowany jest serial o Terminatorze. Jego wątki będą przeplatać się z fabułą produkcji kinowej.

d1mejgy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mejgy