Trwa ładowanie...
d2dzh6g

Jennifer Lawrence u Quentina Tarantino

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lawrence u Quentina Tarantino
d2dzh6g

W sieci pojawiły się informacje, iż Jennifer Lawrence negocjuje warunki udziału w filmie "The Hateful Eight" Quentina Tarantino.

Bohaterami westernu będzie tytułowa ósemka, wśród której znajduje się jedna kobieta, więźniarka Daisy Domergue. Akcja obrazu ma rozegrać się po Wojnie Secesyjnej, w małym miasteczku w Wyoming.

W kwietniu odbyło się czytanie scenariusza, podczas którego w rolę Daisy Domergue wcielały się Zoe Bell i Amber Tamblyn. Żadna z nich nie została jednak oficjalnie obsadzona w filmie. Według niepotwierdzonych źródeł, rola więźniarki przypadnie właśnie Jennifer Lawrence.

d2dzh6g

W obsadzie westernu mają znaleźć się także Bruce Dern, Kurt Russell, Michael Madsen, James Remar, Walton Goggins oraz Samuel L. Jackson. Zdjęcia będą kręcone zimą tego roku.

Projekt Quentina Tarantino nawiązuje do dzieła Johna Sturgesa z 1960 roku, "Siedmiu wspaniałych", który był z kolei remakiem "Siedmiu samurajów" Akiry Kurosawy z 1954 roku.

Jennifer Lawrence, laureatkę Oscara za film "Poradnik pozytywnego myślenia", można było niedawno podziwiać w superprodukcji "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". W listopadzie do kin wejdą natomiast "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" z niespełna 24-letnią aktorką w roli głównej.

d2dzh6g

Podziel się opinią

Share

d2dzh6g

d2dzh6g