Trwa ładowanie...
Jessica Falkholt

Jessica Falkholt walczy o życie. Uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu

Jessica Falkholt, aktorka znana głównie z serialu "Zatoka serc", miała poważny wypadek samochodowy. W pojeździe znajdowała się także 21-letnia siostra gwiazdy, która również znajduje się w szpitalu. W wyniku kolizji zginęli rodzice aktorki, Falkholt jest w stanie krytycznym.

Share
Jessica Falkholt walczy o życie. Uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu
Źródło: Materiały prasowe
d4ktta7

Wypadek samochodowy miał miejsce drugiego dnia świąt w Nowej Południowej Walii w Australii. Według doniesień policji jeden z samochodów znalazł się na niewłaściwym pasie.

W wypadku zginął ojciec aktorki, Lars Farkholt, jego żona Vivien, oraz 50-latek jadący drugim samochodem. Jessica Falkholt i jej siostra zostały przetransportowane do szpitala helikopterem.

Australijscy policjanci zajmujący się sprawą przestrzegają przed zmęczeniem na drodze i podkreślają, że śmierć na drodze wynika przede wszystkim z brawurowej jazdy.

Jessica Falkholt jest znana głównie z "Zatoki serc" ("Home and Away"; inny polski tytuł: "Nie ma jak w domu"), najdłużej emitowanego australijskiego serialu. Na premierę czeka thriller z jej udziałem, zatytułowany "Harmony".

#dziejesiewmoto: przeciął linię i uderzył w busa i odbudowa wyścigowego Mercedesa:

d4ktta7

Podziel się opinią

Share
d4ktta7
d4ktta7