Trwa ładowanie...
d2oaady

John Travolta w roli gangstera w filmie "Gotti". Zobacz zwiastun [WIDEO]

Po 11 latach filmowcy ponownie zobrazują historię nowojorskiego przestępcy. Producenci przedstawili zwiastun filmu "Gotti" Kevina Connelly'ego z Johnem Travoltą w roli głównej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Gotti"
Kadr z filmu "Gotti" (Youtube.com)
d2oaady

W 1992 r. sąd uznał Johna Gottiego za współwinnego śmierci13 osób i skazał na karę więzienia. W swoją gangsterską działalność mężczyzna wciągnął syna - Johna Gottiego Juniora, którego wspomnienia posłużyły za kanwę filmu Kevina Connelly'ego. Obraz mówi zarówno o przestępstwach Gottiego, jak i o jego relacji z synem, który ostatecznie postanowił wycofać się z rodzinnego interesu.

Zobacz zwiastun filmu "Gotti":

Zwiastun sugeruje, że twórcy w swojej opowieści czerpią z klasyki kina gangsterskiego.* Amerykańska premiera zapowiedziana została na 15 grudnia. *

d2oaady

W filmie - poza Johnem Travoltą grają też Spencer Lofranco, Pruitt Taylor Vince, Stacy Keach, Chris Mulkey, William DeMeo i Kelly Preston.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy film i Johnie Gottim. W gangstera wcielił się m.in. Armand Assante w produkcji o takim samym tytule w reżyserii Roberta Harmona.

Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

d2oaady

Podziel się opinią

Share

d2oaady

d2oaady